Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyire ráèrtèl?Visszaolvastál 3 èvet?
Igen arra gondoltam. De akkor másoknak is problémás ez a rész.
Arra a 4 gumi szívócsőre gondolsz amik a légszűrőház és a karburátor között vannak?
Ott az eltelt 25-30 év és a benzin megtette a hatását és megkeményedett-összement a valaha gyurmaszerűen puha gumi. Lehet velük kísérletezni/tömítgetni de sosem lesz már igazán jó, mindig szenvedni kell majd a felszerelésnél hogy minden a helyén legyen.
Én anno vettem új gumicsöveket (elég húzós áron mennek, volt vagy 10e Ft a 4db) mások Ikarus vízcsőből alakították ki a megoldást.
Akkor vannak még hibák, mert stílusom eléggé minimál, ahogy az óra is, viszont a szíj nem stimmel mert nem gumicsizmát hordok.
Ahogy levettem a levegőszűrő házat azt vettem észre ,hogy mozog a négy műanyag csatlakozó, sőt kettő ki is esett mikor a karbiról vettem le. Ott is szívhatott farsot ha ilyen laza. Szokták azt ragasztani vsgy tömíteni valami fbs feleséggel esetleg?
Ha az óra passzol a stílusodhoz, a szíja meg a cipődhöz, akkor igen
Nem folyik az majd meglátod.
Nem, csak túlsütik a cigánypecsenyédet, mondván: "ennek jó lesz így is"
Mindegy eltömítem végülis jobb mintha a karter tömítés eresztene kezdetben arra gyanakodtam azt egy kicsit nagyobb meló kicserélni.
Én hordok cipőt meg órát. Akkor én már jó úton haladok? (a telefon kijelzője kicsi és már elég karcos, csak azért kell az óra)
És ha abba megyek mi lesz megvernek?
Kell betenni egy olajtálcát és mehetünk is.
Eddig is folyott belőle az olaj és svájcban üzemelt. (lehet azért nem használták már évek óta?)
Nincs, de ez nem szégyen - csak néha kellemetlen. Színházba, jobb étterembe nem illik susogós joggingba menni
Na ezeket a dolgokat rühellem a legjobban. Akkor nekem nincs férfi eleganciám.
Az óra a férfi elegancia része, a cipő, öltöny, nyakkendő mellett.
Nem hordok órát.
Nekem a Festina Tour modellek tetszenek,de hát az gagyi ezekhez képest. 1x majdnem lett egy,a Vicus meg akart lepni vele. Szerencsére sikerült lebeszélnem róla.
Így van én komolyan készülök az útra. Hú de várom már nagyon jó lesz.
manol karbipuci csodákra képes a ráégett mocskot pillanatok alatt lekapta nekem.
70 MFt órára... érdekes lenne itt tartani...
Dehogy reagálta túl... te nem veszed komolyan az intelmet, mely szerint csöpögő olajos motorral nem lehet Svájcba menni
Úgy gondolom, hogy elkészült a motor mentek vele pár km-t minőség ellenőrzés meo meg minden akkor észlelték a szivárgás és beletettek egy csavart. Nem hiszem, hogy emiatt raktak volna bele egy új blokkot-blokk házat új számmal stb....