Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap reggel elmondom a helyi tapasztalatokat xD Remélem nem gonoszkodnak itten len vidéken :)
Nekem műszakin évek óta be sem indítják. (lefényképezik amit kell és ennyi...E jel hát! )
Autónál is mérnek emissziót, csak mostmár benne a vizsgában, nincs külön ződkártya. Sztem motornál is uez van.
Egyébként kulcs nélkül semmit nem tud ellenőrizni rajta, a villanyt se
Jó,de akkor miért hantázik nekem az emisszióval?vagy a hangját akarta hallani,mennyire hangos?Azt hallgathatja,csendes gyári dob,
Ja meg ha nincs benne a kulcs Gyulám hogy viszi odébb ha kormányzárba van
Az azért van mert lusták tolni a motort beindítják és odébb gurulnak vele. Tapasztalat.
Sajnos igen,én buktam be műszakit mert hiányzott az E-jel.Tegnap voltam a Kawával műszakin,visszanézte a 2012-es műszaki képét,hogy passzol-e a gép az akkori és mostani állapotában,gondolom azt nézte lett-e rajta valami cserélve.Ezért kértem el Zsoltitól a gyári törött kipufogót,sérült de a sajátja,az volt rajta 12-ben is,rendben is volt,a sérülésért nem reklamált.Még egy érdekesség,míg vártam a papírokra,a srác elkérte a kulcsokat,mondván emissziót kell mérnie.Szerintem csak kicsit motorozni akart,a motorkrekpároknak nics zöld kártyájuk,ott nem kell emissziót mérni.
Hát ez a vizsgáztató helytől és a forgalmiba rakott bankjegy címletétől függ...
Még egy kérdés. Nincs E karcolás a kipufogón és elég hangos killerrel is, műszakin ezzel szoktak foglalkozni?
Áhoj!

Jelentem sikeresen túl vagyunk egy 2003-s FZR600 karburátorsorának applikálásán 1999 400-as társára. Nem minden passzolt rajtuk tökéletesen, de működik, használható a gép. Pl a karbisor jeladó csatlakozója más, így az be se lett kötve, illetve egy szinkronizálás se ártana, de az egyelőre elmaradt :/ Azt mondta a szerelőm hozzam haza és most motorozzak még vele amíg jó idő van, utána még szenvedünk vele. Jelenleg igazából két bajom van, hirtelen nagy gázadáskor fuldokol a gép (alapjáraton le is fullad) ha szépen húzod neki nincs baja. Illetve na persze hogy muszáj alapon a fordulatszámmérő is megbolondult, ugrál 0, fals és jó adatok között. Ilyenekkel találkoztatok már?
Mert éjszakás.
Én naponta többször is bekukkantok de nincs mit írnom, mostanában olvasnom se..
Nálam kapott egy fület, ami mindig meg van nyitva, de lassan felesleges Tudom, a többség nappal dolgozik, de este sincs itt soha senki.
Dübörög a fórum. Már lassan kár pazarolni rá az időt hogy benézzen az ember.
Üdv ! Eladó a képeken látható fzr 1000 87-88-as évj. mkp. alkatrészek ,+ 1 darab a képeken nem látható egyik oldali első teleszkóp . Egyben ár alatt 39 eft-ért. (olajpumpa+benzincsap elkelt) érdeklődni csak telefonon !! 06 30 674 67-öt-9 gödöllő
Ráadásul csak egy kamuhonda olaszból, mint a csajmotor is.
Köszi a válaszokat! Lemondtam róla! Valoszinu teljesen igazatok van!
Fogadni mernék,ez a Yami is karambolos volt,azért van cserélve az első futómű,műszerfal meg a kormány.
Annó Súgóéknál én is majdnem vettem egy ilyen összetákolt AF-es számú Suzukit,eleje 750-volt,hátulja 1100.Inkább a Yamit vettem meg,igaz később derült ki hogy az meg csúnyán karambolos volt.Én is amondó vagyok hogy inkább a Hondát vedd,az ilyen szedett-vedett gépekkel gond lehet műszakin.Volt itt is valaki,akinek a magasított kormányt reklamálták,én a javított kipufogóval buktam műszakin,le kellett cserélnem.
Sztem ez a motor nem annyira kiemelkedően jó vétel, én még tovább keresgélnék, de ha neked ez tetszik, ezt kell választani Ez volt az illedelmes véleményem.
Ez egy 3 lopott vagy törött motorból összetákolt lom. Ez meg az igazi
A Hondát venném mindenképp.
Szerintem szörnyű, de hát nem nekem kell hogy tetsszen.
Szia! :D koszi!
Itt a Honda is:
https://www.kepesmotor.hu/hond...
Szia! Koszi a választ!
Itt a hirdetés!
https://www.kepesmotor.hu/yama...
Nagyon bejön amugy! :)