Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha komolyan gondoljátok, én fontolgatnám egy Ducato méretű 3 személyessel 3 motort elvive, olasz alpesi csillagtúrázást. Akkor nem baj, ha messze van, 1 nap alatt letudjuk az oda utat, aztán lehet ott motorozgatni csomagok nélkül napokig - és kevesebbe is kerülne
Svájc jó, spanyol kicsit unalmasabb (és ott nagy távok vannak) dél-spanyol qrva messze. Szicília is jó, az Etna csúcs (szó szerint) csak most ott vannak gondok a bevándorlókkal és oda csak júni elején szabad menni, nyáron tömeg van (az olaszoknak Szicília a "Balaton")
Miért ne akarnék menni? Viszont Fábiban nem vagyok biztos...
Jó lenne Svájcba csak az elég drága vagy tovább valamerre Spanyolország, Portugália az meg marha messze van. Vagy csak le a Tengerre egy hétre Szicíliába...
Ja, és Arnit is elvisszük, ha már ő nem vitt el minket
Amerre szoktunk mászkálni, arrafelé vannak még ismeretlen helyek - de úgy egész jól bejártuk már... A Transzfogaras se volt ám rosszabb, arra mindenképp elmegyek megint.
... de te nem is akarsz menni, úgy hiszem
Jövőre hová megyünk túrázni László? Lassan itt a tél el kell kezdeni szervezkedni motorokat felkészíteni.
Ma is toltam kaptam egy gyors lefolyású defektet. Két helyen is kiszúrta a tüske.
Ez jó ötlet. Szerintem felkapott egy faágat az alsó vezető görgő és lánc közé majd felcsavarta teljesen be a küllők közé.
Csövi a macskát nem is említette az egér meg túl kicsi
Háromnak kellett tolni? meg a kutya?
Egyébként azon semmi terhelés nincs, csak akkor törik le, ha odavered valamihez - arra meg lehet venni váltóvédőt, ilyen kis bukókeret izé a váltónak, a kerékanyával fogatod fel.
Hazatoltam szerencsére nem egyedül voltam hárman meg a kutya. Aztán szombat délelőtt vettem egyet gyorsan.
Kell egy új ahogy nèzem. Hazatoltad?
Nekem hétvégén a váltóm szakadt le este az erdő közepén.
29 éves a váza. Már csak az az eredeti.
Fogok sztem,legalábbis amíg nem esik a hó. Dolgozni viszont bringával járok.

Kell vennem egy dolgozós bringát,mert ez ami most van az g.t. Sajnos cserés a két kerék (fékfelületek elkoptak behajlik a felnioldala fékezéskor,a küllőfejeknél az agy ki van kopva oválisra),az első hajtómű monoblokkal együtt,a hátsó fogaskeréksor,lánc, a váz már eltört 1x hátul a papucsnál,azt mondta a Jencike hogy belülről van elrohadva (acél váz). A sok téli használattól odalett.
Jó lett? Járni fogsz vele télen is?
Elkészültem a generátor cserével a Majesty-be, Józsi segedelmével.
Igen azt már nem akartam tologatni.
A 750 hiányzik a sorból.
Piros Lábas fesztivál volt nálunk ki voltak állítva az öregek.
Már fűteni kell. Nagyon jó, csendes nyugodt hely. Csak mèg sok a doboz és a zsák.
Milyen az új hely? Nem volt hideg fent a hegyen?
Azt a bot antennát meg ki állította fel?