Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nahát, ezt a sztorit nem ismertem, sajnalom, rossz lehetett!
Én műugrás közben csináltam nyílt kettős lábszár törést. Velőűrszeggel tudták csak összerakni. Az elkaszálás meg... Megesik itt hogy a buszmegben állókat tárolják le nem is ritkán. A bicaj is veszélyes, kocsival meg SZERENCSÉS esetben is napi bő órával több az út. Minden.egyes.nap.
Vettem egy kereszt tengelyes satut most már tudok egy kicsit marogatni is az oszlopossal.
Engem 6x ütött el az autó. Igaz bringával történt. Télen-nyáron bringával járok dolgozni,de ha leesik a hó a mostani lakhelyünkről nem lehet. Sztem nem éri meg,mert most érzem hogy mennyire odab@sz ez a téli közlekedés kerékpárral az izületeknek. Nagyon!

Komoly fájdalommal jár időnként,főleg hideg időben.
Én értem a lényegét.
Én is csináltam sok éven keresztül, mikor munkába (is) jártam a lábvédős-Kesjár idomos ETZ-vel akár 20 centis hóban is. (90-es évek)
Élveztem is a maga perverz módján, egészen addig nem is volt vele bajom amíg kórházba nem kerültem a félig leszakadt bal lábammal. (munkahelyi baleset, mások hanyagsága miatt sikeresen felrobbantottam magam egy oxigénes vákuumszivattyúval)
A 4 hónapig letehetetlen bal lábbal mankóval járás, majd három hónap újra járni tanulás, 1,5 év betegállomány és három műtét alatt volt időm elgondolkodni azon hogy hiába vagyok és a havas-jeges utak ördöge, ha valamelyik tehetségtelen/figyelmetlen barom egyszerűen legyalul az útról a motorkámmal együtt és könnyen ugyanez lehet a vége. (amennyi életveszélyesen közlekedő ökröt láttam az utakon, csoda hogy addig megúsztam)
Onnantól fejeztem be a havas/jeges úton való motorozást.
A JVC fasza (el tudom képzelni a 70-es évek végén, egy a tengeren ringó kisebb yachton) de a másik nekem Lengyelpiacos cuccnak tűnik.
“Új” szerzemények
Visszamegyünk?
Suttyók
Eszembe nem jutna -4-ben motorozni, max fogadásból. Gyerekként a hóban verettem, de az nagyon más.
Biztos igazad van, de legalább 15 telet egész jól kimozogtam valahogy ha neked folyamatosan ilyen tapasztalataid voltak a hidegebb időben motorozással az nem szerencsés.
Baszki -4-ben azok az amúgy is kemény túra gumik olyanok mint a korcsolya. Ha helyi jegesedésre futsz és -4-ben nem nehéz hamar fekszőle lehet belőle...persze te dolgod, de nekem ez full túlvállalás, amivel egy ezredmásodperc alatt többet veszítesz, mint az összes dolog, amit azzal nyertél, hogy nem busszal mentél..na én is megkapom mindjárt a demagógiát
Demagóg hülyeség ilyet mondani erre.
Ja, és a diákok nem szeretnek nyitni menni hat előtt, azert olyan korán
Asszony tesója a főnök az Aquaworldben és állandóan bajban vannak úszómesterileg, ha ráérek besegítek. Havi 2-3-4 napot ahogy kijön kényelmesen a babázás mellett. Azért van ingyen kaja, meg leesik napi 14400, az még soha nem baj.
Egyrészt a buszmegállóban ugyan ilyen hideg van, másrészt motorral speciel ez az út 12 perc, busszal egy óra kb.
Igen, én is épp kérdeni akartam, hovaafaxba mész te ilyen hidegben szombat hajnalban?
Nem jött be a T-biznyic, és visszamentél motoros futárnak?
Csak egy felelősen gondolkodó apuka....
Te most hajtasz a hogy essünk el mínuszokban címre, vagy fegyverrel kényszerít az alkaida erre
Fú de korán volt ma is
Pont ma nézegettem én is ezeket a képeket.
Én is elővettem a képeket, pont ezeket néha visszanézem... meg a régieket is. Voltak jó pillanatok, szép helyek...
Visszamennék bármelyikre és bármikor, ahol voltunk eddig... (na jó, talán Vinodolskiba nem, az nem volt akkora ász, annál lenne jobb ötletem is)