Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam rá de közvetlenül ott is belefagyhat a víz. Egyébként a kifolyó az túlfolyós tehát számoltak ezzel a problémával. Megnéztem most a túlfolyó is be van fagyva. Kitéptem most egészen nagy lyuk lett remélem az valami fűtőszál ami alatta megy.... Ha megint elkezd kiolvasztani megnézem.
Ja, és azt akartam írni,hogy ma reggel 2xleállt a klíma. Valószínű,hogy akkor olvasztotta ki magát,de 5-6 perc után elindult.
télre vedd le a csövet
A forgalmiban a pihenőnk is klímával,és infa panellal fűtött helység. Szerencsére van klíma,mert befagyna a valagunk. Kb 20-25m2 helységben van 5db 50x100cm-es infrapanel,hát önmagában egy kalap szar. 30 fokon van a termosztát,folyamat megy,a klíma 24 fokon de az is dolgozik egyfolytában.
Nálunk is az van,nemrég vezették be. Hétvégén már 10 fok felett lesz,két ünnep közt lehet behúzzák.
Itt -7 fok van. Klíma szépen ketyeg 1kw-on kifűti a házat 20-24 fok van bent. Csak az a gond, hogy hiába van csepptálca fűtése ha az elvezető csőbe belefagy a víz... Erre még ki kell találni valamit. Nem lesz egyszerű. Valamit már kigondoltam.
Soltvadkert, -6,7. Telekomosok nem jöttek kedden net+Tv telepítésre, mert túl hideg van az optikai kábelnek, s 0 fok alatt nem csinálják. Érdekes, ezt sehol se mondják a reklámokban. Télen egyáltalán minek ajánlanak szolgáltatás telepítést felénk? :D
Itt -5 fok van most.
Akkor nem is kell a hőszigeteléssel bajlódnod - az én garázsomban is 4-5 fok közt mozog. A 6 cm-es panel elvileg a 30-as lyukas téglás falnál is jobb. Sajna a nyugati-északi oldal az tömör egytégla vastag, sztem az rosszabb (ill. az rontja le) meg a toló ajtó miatt vannak ujjnyi rések az elején.
Itt nem olyan rossz a helyzet, +3°C van a garázsban.
Ma reggel is -9 fok... baz+, ezek összebeszéltek
Idénre én is lezártam a motoros szezont és kivettem az akksit tölteni.
Közben teker egy r1200gs-be meg egy Vadi új vstromba is
Hú,a barátod rendesen kihasználja azt a motort.260000 km ??? Tèlen- nyáron motorozik
-12 ről indult
Lehet hogy én sem megyek ma motorozni.
Reggel 7-kor -9 fok. Ma se motorozok
Motoroltunk Ispán barátommal egy szülinapit.
A csajmotor 80.000-re semmi a DL 260.000-éhez képest
Nekem ez is bejött
Apám a 2000 előtti monsterekre van rákattanva, valószínű tavasszal vesz egyet, hogy ne a p21-et nyúzza örökké.
Lehet, hogy olasz fosch a Ducati, de hogy a legszebb sportmotorokat gyártják, az nem kétséges.
Igen mert ez már gyönyörű
Barátomnak 1098-as van. Az egy szép motor. Sztem ez is szép darab.