Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Figyelem, de mit nézzek?
A lényeg kimaradt! Figyeljétek a vízórát
Bakker, ekkora lyukon 1300 m3? Hihetetlen... és annak a temérdek víznek nem lett nyoma a kertben, a talajon? Hisz annyi víz van egy 33m-es úszómedendében
Nálunk 1x szólt a szomszéd, hogy ment el a kerítés előtt, és tócsa van. Kimentem, megnéztem, az aknából bugyogott ki a víz persze nem láccott, hol folyik. Telefon vízmű, jöttek is egy fél órán belül, addigra az utcán-járdán már 3 cm víz állt, a föld se itta be. Elzárták az utca végén, kiszivattyúzták, szerencére az óra előtti régi cső repedt el a hollandernél.
Volt egy gyenge próbálkozásuk, kérdezték, ráálltam-e? mondom, ne vicceljünk má' Így ingyen volt a buli.
A csatornadíj elengedését kérelmeztem már. A biztosító csak a javítás költségeit fizeti az elfolyt vizet nem.
Itt 5028 Ft-ot fizetünk havi 5m3-es fogyasztással. (a hiéna k. anyjukat)
Ez itt Pesten kb 858eFt.... A csatorna díjat lehet kérvényezni, hogy engedjék el úgy valamivel kevesebb mint a fele. Talán a lakás biztosítás ha van...
Annyi. Aug bán 150 köbméter volt az állás
Ekkora volt a lyuk
Biztos hogy annyi? (mert az rengeteg víz és kb. 1,3M Ft-nyi víz és csatornadíj)
1300 köbméter
Hù bakker! Ha szerencséd van akkor "csak"szivárgott.
A vége meg eltűnt amit írtam.

Persze a vízóra után, és mivel nem a fő hobbim a vízóra nézegetés elég régóta folyhatott ...
Augusztusi leolvasáskor minden rendben volt, azóta meg nem néztem át órát , ezentúl fogom...
Az
Ez a bemeneti vîzcső?
Nálunk is kilyukadt,de én belevágtam a csákányt. Nem vettem èszre.
Igen, de teljesen érthetetlen, mintha egy vágás lenne rajta
Igen, túlságosan felemeltem az ülést.
KPE cső ami kilyukadt?
Sanyi, a "mindegyik francia autóitokkal" mentetek összesen 10e km-t? Mert ezek a gyesznyóságok az autókkal csak használva jönnek elő...
Azt nyilván nem tudjuk, mit cseréltek előtte az autón, mint ahogyan te se tudod, a tiéden mit cseréltek előtted
Az enyémen tudom, mert 2007 óta nálam van, akkor még csak 18e volt benne, valszeg eredeti volt a fék - még akkor is, ha 100-ról volt vissza tekerve
A Suzukival biztos vagyok, de az nem lesz meg 10 évig, mert egy kalap kaki az egész. Sztem ha lemegy az ünnepek őrület, januárban meghirdetem.
Ez nem a bringa hibája... nem volt benne elég mélyen a cső így arra a 3 cm-es darabra esett az össz. hajlító nyomaték. Meg a tiéd, hogy mikor rámentél a gödörre vagy huplira, nem vetted el a súlyt a seggedről lábbal
Csak, hogy megtörjem az autós vonalat:
Nálunk ma kerti medenceparty volt
Egyébként ez a pözsó tényleg nem volt jó választás, sokkal jobban érezném magam ha még mindig a rönóval járnék. (megmaradt volna egy rakás lé és így 28 évesen sem lenne vele semmi gond)