Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ettől a fordulatszámmérőtől mindig sokkot kapok
nekem legalább nem buziznak azzal, hogy a bejárat teteje alatt ál
Kint tárolod a hóban azt a szerencsétlen motort? A hólé lágy víz, a legjobban attól rozsdásodik a vas
Motoroztál is?
Nálunk is havazik.Kèszül a hóember!
Szeretek én is csúszkálni ilyen nagy busszal még nem próbáltam de biztos jó lehet.
Hű de jó!
...de azért elvittem még műszakira délelőtt, átment most 2 évig nyugi van.
Akkor új autó volt, most meg olyan, ami 5x megkerülte a földet, egy évtizedig ment, és már 2x leváltották a típust (a 3. váltás küszöbön) vagyis elavult.
Hiába teljesen ép, sértetlen, és jó, már nem új - szóval elhasznált
Nyugi, hiába van pereme, akkor is állni fog alatta a hólé... Van egy ősi szokás, mely szerint leverjük a lábunkról a nagyját, mielőtt beszállunk sztem többet árt a gumiszőnyeg, mint használ, mert ugye csak bemegy alá, meg a pára is kicsapódik az utastérben, az is ott köt ki - viszont kiszáradni meg nem tud a gumitól, hiába fűtesz rá, ázik a padlólemez a vízben egész télen.
Mikor még öreg autóm volt, azt gondoltam, persze, befolyik a víz aztán mikor újak lettek, és ugyanúgy tocsogtam, rájöttem, hótálca Nekem szövet szőnyeg van télen is.
A hóesés a hátsó kerekesek karácsonya boldogult fiatal koromban p126 al ünnepeltem
Köszönöm Sanyikám
Szêp autó, gratulálok. Sok ôrômôd legyen benne.
Jön a hó este de nincs szívem csapatni vele.
Tegnap lent volt eredetiség vizsgán és van szerelő meg műszaki állomás is. 5700ft ot megért egy teljes átvizsgálás. 10000ft os 3 tételes hiba összesen.
Köszönöm
Király! Üssed, vágjad hadd szóljon!
Gratula hozzá Pupu! Ez tényleg nagyon jól néz ki. Sok balesetmentes km-t kívánok Neked!
" a bömbin lesz 4,5-5M minusz, de azt gyakorlatilag elhasználtam 11 év alatt."
Ne bassssz! Alig mentél vele 200e-t, kb annyi is van benne és elhasználtad? Akkor szerintem ne csak a fordot kerüld el, hanem a bmw-t is.
ha szétvágom kifolyhat a lé
az ilyen hófogós tavasszal kikerül nem csúszik fel van rajta rögzítő fül
A sofőr gumiszőnyegét sztem szabd bele, mert így elég cigány, és menetközben úgyis még fentebb rugdosod - és 1ccercsak azt veszed észre, hogy nyomja helyetted a gázt
A kuplungot is meg tudja zavarni, ha aláakad a pedál
persze már bele is tekertem 500at 2 nap alatt
Félrenyomtam, a döbröginek írtam akkor ezt megvetted??