Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk is nagy hó van.Reggelre hullott megint vagy 15 centi.Volt mit lapátolni.
Nekem nincs BMW-m,így hát vettem 4 új tèligumit a zafirára.
Na jó,bocsi de túl sok BMW-s viccet hallottam.
Gumik nekem is régiek meg kb 5mm de még teszik a dolgukat
bent van a garázsba azaz most kihoztam mert pakolnak. 2x talán 5 percet játszottam elég is volt jön megy teszi a dolgát szokni kell de van a dsc ami néha kisegít de dombon fel leginkább átok. Szal összefoglalva fasza kis gép szeretem. Kényelmes jó a fűtés olyan csendes néha azt hiszem nem is jár a motor és rá akarok indítani. Álltak mellette és csak azt látták füstöl a kipu és nem hitték el jár a motor.
Na, és milyen benne a háccsó hajtás? Nekem elég jól fogja, de a 10 éves téli gumim már nem olyan, mint új korában (4-5 mm körül van már csak csórikám)
Esik a hó.
Sanyi, Erdély qrvanagy. Mi csak egy kis karikát csináltunk a Transfogarason át, és Szeged-Szeged közt 1100 km volt, 3 nap alatt. Ennél többet nem nagyon lehet terveztni egy napra - tehát ha messzebb megy a csapat, akkor több nap, plusz még neked a Pécs-Szeged is ott van 2x ugye.
Normálisan, városnézésekkel 5-6 nap legalább, úgy, hogy az első-ucsó napra 400-500 km esik (meg ugye neked még 150-150 kb.)

De majd Arni a szervezést megoldja
De nem hosszú időre.
Én szeretnék menni,de az időpontot jó előre tudnom kell.
Én voltam tavaly, kérdeztem, jöttök-e... akkor nem akart senki Igaz, csak egy gyors 2 éccakás kaland volt, de hozzánk ez legalább közel van, nem mint a kiba' olasz Alpok {os49
Vissza is mennék szívesen, mert tavaly kifogtuk, áztunk folyamatosan.
Erdélybe is kellene menni valamikor....
Dföldvár-Dubrovnik durván 720, Bari-Etna öccáz. Vissza meg kb. ugyanennyi, a vizet nem számoltam. Hasonlókat mentünk már... de ez csak egy 5let volt. Persze strandolással is egybekötve (Adria+Földközi) Ez a túra a 2x2 kompozás miatt elég komoly szervezést és pontos időrendet igényelne.

Ha csak max. 3 ember van, akkor lehetne agyalni egy motorvivős-furgonos olasz alpokos csillagtúrán is - meg külön pár hét múlva legurulni Rijeka környékére, az közel van.
ugyan.. az ezres fzr-ek is olyan hamar bemelegedtek.... a boxeren volt olajhőmérő, azon láttam mikorra volt jó, itt 3-4 km kb mire kényelmesen jár. indulás előtt nem melegítem szinte semmit, csak míg kesztyűt húzok max.
Lehet,hogy az első, de baromi jó volt úgy ahogy volt. Soha rosszabbat. Szerintem mindannyian odatettétek magatokat a szervezésben!
Pedig hányszor mondtuk hogy hazaérve add oda az első szembejövőnek.
Lehet kène venni egy profi GPS-t.
Megvan még a garmin
Ez a legutóbbi nekünk már a sokadik volt együtt, neked meg még az első.
Azzal nem volt semmi gond, odataláltunk mindenhová. Inkább a helyzet felismeréssel és annak kezelésével.
Talán a navigációval?
Es mivel volt?
Nincs kozei, de kompozva 3000km alatt
Mondjuk szárazföldön...
2000 km az Etna