Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a tápszivattyú, ha jól látom, de mi az mellette?
Az jó ha a gsm-en kívül van más útja is a riasztásnak, mert a helyi sziréna hang már nemigen elég.
Itt a baj egész biztosan. Ezek a tünetetek erre a hibára utalnak 100%
Kicseréltek a tank környékén mindent, ezért a nagy dilemma, hogyakkor most mi
Gondolom még a régi hagyományos dizelről beszélünk,nem a common rail dízelről.
Attól még riaszt,mert csak értesítést nem küld. Ha valamelyik jeladó nem jelez szintén riaszt.A központ is beépített áramforrással megy,akárcsak minden eszköz. Tehát a tápellátás megszakítására sincs lehetőség. Ha bármit ki akarsz iktatni,vagy jelet zavarni (kiesik egy érzékelő) riasztás a vége. Azt mondta Jani barátom,hogy most nem tudja elmagyarázni (sok idő lenne,meg meg sem érteném) de nem olyan egyszerű megzavarni ezeket a rendszereket. Különben meg a hagyományos vezetékes rendszerrel lazán egyszinten vannak ezek a kütyük minden tekintetben.
Tankban lèvő tápszivsttyú vagy nem megy,vagy a szűrő el van dugva, esetleg kilyukadt a tápszivsttyú üzemanyag csöve amin feltolná a tankban. Tele tanknal nem foglya csinálni.
Teli kell tankolni
Van ötletetek arra esetleg, mi okozhatja azt egy 520d-nél, hogy emelkedőn lelevegősödik valahogy az üza rendszer és nem indul. Már szinte mindent kicseréltek ismerős gépén, de nincs meg a hiba oka. Lejtőn, vízszintesben ok, de elég egy kis emelkedő és már nem akar indulni.
Nem ijesztgetésből mondom, de mivel volt már a kezemben a kérdéses kütyü ami 10 méteren belül tényleg elnyom minden jelet, konkrétan mobilozni sem tudsz, ezért ha annak kellene küldenie az sms-t, segélyhívást akkor amíg az ott van, addig nincs riasztás kifelé. A vezeték nélküli egységek jelét ha elnyomja valami, azt vélhetően szabotázsnak veszi a központ, de ha a központ nem tud riasztani mert a mobilhálózatot kilövik alóla, az már nem szerencsés.
Tōk jófej kis vadászkutya! Nagyon bírom őket.
Boldog névnapot csövi!
...most akkor képzelj el egy olyat, ami így néz ki, csak a lába rövidebb, makacsabb, viszont ostoba. Azt hivják basset hound-nak
Köszönjük!
Sztem olvass utána mert ugyanolyan biztonságos egy vezeték nélküli rendszer mint a vezetékes. Erre garanciát ad a gyártó és a kivitelező. Rengeteg helyen alkalmazzák a vezeték nélküli okosotthon biztonsági rendszert,ami nem csak betörés elleni,hanem tűz és füst jelző rendszer is egyben kivonuló szolgálattal. Ezek vannak olyan megbízható rendszerek mint hagyományos társai.
Kutyánál nem igazán kedvelem a rövid orrú és rövid szőrű fajtákat. (és sajnos ma már nem akadály ha kutya van az udvaron, én pedig jobban sajnálnám hogy "szolgálat teljesítése közben életét vesztette" mint a befeszített ajtót. (sajna pár éve volt rá példa a környéken)
Én is gondolkodtam vezeték nélküliben, de ez a könnyű kiiktathatóság engem eltántorított,
Meg fogom kérdezni. Jó barátunk szerelte be nálunk.Biztonságtechnikai cégük van.
Nekem csak egy macskám van , a 9 éve nálam levő Bandi, de neki,is az éves állatorvosi díja nem kevés! De nagyon kedvenc tud lenni amikor etetem, és ELŐTTE "beszélget" velem !
Azért kérdezem, mert van olyan kütyü ami képes elnyomni minden jelet a környezetében beleértve a mobilt is..ilyenkor jó az öreg vezetékes technika.
Neked is be kellene szerezni egy pár szép rotweilert és nem kéne bohóckodni azzal a riasztóval....