Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Köszönöm.
Pofátlan vagyok mert elfogadok minden köszöntőt . A hivatalos ünnepem a márc7
Boldog névnapot Pupu!
Tamásoknak boldog névnapot!
ez is jól tükrözi azt, gogy attól még hogy van pénze, nem lesz okos is. Ezt a felháborodásra értem, mert remek ötlet bemutatni, hogy mennyi vatiáció lehet egy témára, és akkor még a csadpros variánsok, meg a kecskék le is maradtak Nem ismerem a britt családmodelltt, de sajnos nálunk is fogyatkozik a teljes családok száma, ez a sulikban jól nyomon követhető, asszony osztályában 22 gyetekből 8- nak van teljes családja. Persze vannak a "gazdasági különélők" akik a támogatások miatt nincsenek papírosítva, persze együtt élnek, de az elenyésző. A brittek amúgy is rondák és hibbantak
...és ha pedofil nagypapinak van egy babakocsiban ülő barátnője és egy fogadott fia, akkor most ő hova parkoljon? Nekem nem tetszik ez a durva jogtiprás
"Nem teljesen alaptalan a különféle, nem éppen hagyományos családmodelleket bemutató felfestések ötlete, hiszen a statisztikák szerint a briteknél a családok 65 százaléka eltér a megszokott apu, anyu, gyerek(ek) modelltől."
Hova süllyed a világ?
https://www.vezess.hu/hirek/20...
Meg ilyen újabból már biztosan abs-est vennék. Ne 100ezren múljon már, hogy vészhelyzetben pofára esek.
Végülis jópofa a kabátos bandit. Én akkor már a nagyvadra mennék.
Az X11 nagyon izgalmas koncepció volt, kb mint később a b-king.
A szuzi szép, a másik meg nagyon nem, a gyerkőc jól jár
https://www.kepesmotor.hu/suzuki-tura_sporttura/p1672207?st=gsx%20650&ny=2006&my=2010
néztünk egy ilyet fiamnak (nem ezt, csak pont ilyen) Pécsett, ki mit tud erről a típusról?
Meg néztem magamnak egy ilyesmit, patika állapotú... nem komolyan, csak eljátszottam a gondolattal...
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/x11/honda_x11-13649644
Dodor egy állat Én most találtam csak a videóira, megnéztem néhány tucatot csak úgy unaloműzésnek, nem gyenge.
Igaz nem motor, hanem autós érdekesség - nekem az volt - de Audis dolgozóként kint németben havi 300 juróért fél évre kihozhatsz új autót a gyárból..amíg ott dolgozol. Fél év után meg 20%-al olcsóbban megveheted és lejön belőle a bérleti díj is annyi, hogy ott már kesselni kell érte kp-ban, nincs erre hitel. Hanyatló nyugat...
Pro-M
Hát alattad az csak csajmotor marad Pont a te -4C-os motorozásod jutott eszembe az onroad egyik videójáról, amiben egy török gyártmányú motorosoknak szánt téli gumit mutattak be.
Ismerős - Por-M-nél dolgozott - annó 15 éve már nyomatta ezt, de akkor nem így hívták hanem Kondor vagy mi a szösz. URH sávon dolgozott, lehetett rá szerződést kötni, a bérelt antennái már akkor nagy területet lefedtek - zseni a srác szerintem - de egy fecskeként nem csinált nyarat.
Már vagy 50-szer.
Mondtam már milyen jó a csajmotor? :D
Erre lesz jó ez az új rendszer:
https://totalcar.hu/magazin/te...
Köszi, az ésszerűnek tűnik, továbbítom az ötletet
De azt el lehet kapni, nem ilyen fürge. (ennek fél órát könyörögtem és hajkurásztam)
Macskámat (a kőműves) odaültettem a kerítésen kívülre, majd a kerítésen kinyúlva elkezdtem simogatni és dicsérni. ("de szép cica vagy és milyen híííízelgőőős" a macska meg szinte gúnyosan hízelgett és közben vigyorgott a kutyára)
A kutya persze bepöccent és egyre közelebb jött (egyébként nem bántotta a macskákat még a kerítésen belül sem, csak meg akarta szaglászni őket. Persze a macskák egyből sztatikusan feltöltődtek és kétszer akkorák lettek, majd pár villámgyors kung-fu mozdulattal kiosztottak pár pofont, egyelőre figyelmeztető jelleggel, karmok nélkül) másodszorra sikerült kézközelbe kerülnie és elmartam a grabancát.
Ma reggel mikor megjöttem, örömködve ugrált a ketrecben, én persze lehűtöttem a lelkesedését és közöltem vele hogy "tegnap elárultál, szóval nem jössz ki, told a tápodat az arcodba"
Üzemanyagcsőbe bele rakni egy visszacsapószelepet? Esetleg
E39 az alany és az ülés alatti szivattyú is ki lett cserélve, meg direktbe kötve. És tényleg volt aki azt javasolta teli kell rakni, mert 3/4 tank alatt ez előfordulhat...ismerős még mindig zizeg, mert nem bízik 100 százalékban a masinában. Köszönöm a segítséget.
Elnézést h beleszólok de ebbe nincs egy másik szivattyú a küszöb alatt? E46 33d-ben van és ott az volt a hiba.
A képen a szivattyú és mellette a szintjelző látható.