Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos km-t ott nem ír, de én most elsején regisztráltam a jelenlegit.
Találtam képeket a pözsóról 2006-ból. (akkor volt 6 éves)
Nekem a 150-es ETZ-re ugyanezt írta, azt én vonattam ki véglegesen a forgalomból mikor eladtam. (lehet hogy azért van ez)
A legtöbb ami nekem volt régebben, azok már nincsenek a rendszerben sem. (CB900, Capri, Taunus, Alfa Sprint, anyámék Golfja, Ritmója)
Nem néztem mert most jöttem be a garázsból. (de látom már megvan)
Ha a boxerbe ez a méret akkor a GTR-be is akkora kell. (és jelenleg nincs benne akksi)
Ha jól tudom hölgy tulajdonosa lett utánam,de Józsi jobban tudja.
Nem gyűlnek benne a km-k
Még él!
Megnéznéd Laci a kisfrézim él-e még?

UBS763
nem tudom ábrus meg tudta e nézni elküldtem a mailedre
Na, ezt jól megbeszélgetted magaddal
Hát, akkor lehet, nem tökéletes még a renccer másra nem tudok gondolni
Dehogy, faszom, ugyanúgy írtam be, mint a többi rendszámot, azokra meg adta...
Á, László, biztosan elqrtad a rendszámot beíráskor, vagy valami mást rontottál el
A kis Astrámra azt írja: "A rendszám nem került kiadásra Magyarországon" Szerintetek küldjek nekik képet, amin az autó a főutcán parkol? Ráadásul én vettem magyar Opel boltban, újan 2003-ban...
Az előtte lévő autóimat hozza a rendszer, még a 96-ban vettet is.
Ja, még annyit, hogy a hasonló méretű motor akkuknak 2-300A a max. indító árama. Ennek 1600... szóval az újkori ára nem a véletlen műve
Én is megnéztem a 2007-ben 160 ezerrel eladott Vectrámat. Kalandos élete lett, 3x tulajváltás, és 320 ekm, de még megy.
A 2002-ben eladott Nissan Vanettem ugyanannál a tulajnál üzemben ma is
Pont a kis Astrámat, ami 1,5 évesen tört totálra, és egy cigónak adtam el a roncsot, pont azt nem tudtam megnézni, mert kidobott a renccer. még béta állítólag.
https://www.li-ion.hu/Enersys-...
Ha valakinek kell ilyen akku sporttársi áron, az keressen. 2017 június gyártás, de még nem volt használva. Az én motoromba hajszálra ez a méret van egyet már zsákmányoltam is magamnak.
Nem V8, de eredeti ámérikái gyártmány
Itt a Mecsekre már nem kell felmenni.
M0. M5-M3 ig 60-70km/h 0 hókotró azaz 2 állt az út szélén belső sáv életveszélyes, de sok barom nyomta neki mint süket a csengőt. Forgalom az szinte 0 volt. Bp M0 -M3 találkozása 0hó tempó 100+
Megnéznéd nekem a kis frézimet él-e még? Rendszám: ubs763
Aki esetleg még nem látta: https://totalcar.hu/magazin/ko...
Én már megnéztem az összes eddigi járművemet hogy mi lett velük.
Itt csak esik esik esik.
Begerjesztettem a fúziós erőművet.