Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Skacok, erre az erdélyi motorozásra megy valaki kocsival? Visz valaki barátnőt, feleséget? Vagy ez kan buli?
Szeretnék, hamarosan kiderül, h tudok-e menni. A feleségem 17-18.-án megy munkahelyi kirándulásra. A gyerekekhez kell egy bébisintér.
Nálam tavaszi autó karbantartás - ami kicsit több, mint pucolgatás. Légszűrő csere, ami munka máskor 10 perc volt, ma 1 óra, közben 2x levertem a kezem. Az EGR visszaszerelésnél elqrtam a sorrendet, egy csavarhoz nem fértem oda, le kellett venni vissza. Kezdtem megunni, gondoltam, befejezem mára, de a szívósor visszarakásnál az utolsó csavarnál elejtettem a dugófejet, leesett a motortérbe, koppant az alsó borításon. Az autó alul teljesen zárt, kivenni nem lehet. Le kell vennem a borítást - de ahhoz kell a nagy emelőm (ami egyszerre emeli az egész autót) de az most félre van rakva, és le van pakolva.
Szóval ez egy fél napos móka lesz :( - de legalább felrakom a nyári gumikat is (ha úgyis fel lesz emelve), hátha nem lesz már hó... vagy fenetuggya..
Fábi mizu?Jössz a túrára?
En előre nem viszek semmit sehova, csak akkor amikor neki is állnak.
Akkor nem fogod oda vinni. Hanem ahoz aki kevesebbet igér. Hameg már ott van, úgysem viszed el. A végeredmény ugyan az lesz, mint a példa is mutatja.
En ezt sose értettem. Miért nem mondjak azt, hogy 6 hét múlva kész , aztán lehet örülni ha elkészül hamarabb. Nálam mindig szent volt a határidő.
Nálunk magán tavak vannak.Kifizetem a napidíjat ès annyi.
Bringával gurulok egy kicsit.
Nem. Hideg van.
Nálatok kell horgász engedély?
Nálunk süt a nap ès 9 fokot igèrnek.
Lassan jó lenne horgászni is egyet
Most jobb a helyzet mert azt mondta hètfőn mehetek èrte.
Tegnap nem lett kèsz a fènyezès.Nem csodálkozom rajta,mert 3 hete igèri mindig ,hogy "hètvègèig meglesz"
Motorozol is?
Tegnap feltöltöttem az akksikat. Ma lehet berakom a motorokba.
Jó reggelt!
Én nem tudnám ezt megtenni. Évekig várni , rengeteg pénzt gyűjteni , befizetni, aztán nem használni.
Néztem. Múzeumban lenne a helye.
Én most éleztem, lehet kapni lánc reszelőt.
Akkor kb annyi mint nálunk.
350 euró a tdansalp fènyezèse.