Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ábrus
Csövi
Bèkèssanyi
Arni
Fábi
.........
Jó lett?
Megkaptam a motoridomokat
Jövő héten összerakott.
Hello
Van egy komplett Yzf 750 r típusú motorom bontásra
Hát ja.
vagy te velem nem
Velem biztos tudnál jönni.
nem tudnék lépést tartani ha nagy a forgalom ti megléptek én meg hátul egyedül kullognék, nem lennék senki terhére. Meg idén sok fesztiválra el akarok menni és oda köll a mani.
Szerintem most nem az út lesz igazán jó hanem a látnivalók ahol majd megállunk.
Annak nincs élvezeti értéke a hágókon Majd talán jövőre. Addigra talán összerakom a motort.
Kocsival?
nincs mivel sajna :(
Na, ma 2-re összeraktam az autót, és elmentem egy 340 km-es próbaútra , most értem haza. Működik
Én is az emelési pontnál emelem, az én emelőm mind a négynél emeli egyszerre. Te csináld, ahogy Fábi mondta.
De ha van egy normális krokodil, emelheted középen is a kereszttartónál, vagy segédkeret, ki hogy híjja.
Bocsánat, nem tudtam felvenni mert dolgoztam és nemrég jöttem haza. Holnap megcsörgetlek délelőtt.
Akkor nemtom. Jössz Erdélybe?
Nekem a béjemwé szervizes szerelő mondta hogy legyen levegőbe mind a 2 kerék
A stabrúd akkor feszmentes ha súlyon van nincs megemelve szerintem.
Nem én az 1ik jobb első stabpálcát cserélném ahhoz meg feszmentesnek kell lenni a stabrúdnak
Általában ez kan buli. Nem mintha engem zavarna bárki párja, de sokkal kötetlenebb szokott lenni, ha csak pasik megyünk. De ha ezen múlik a részvételed akkor ne hagyd otthon a zasszonyt!
Emeld a küszöbnél és rakj bakot a hossznyúlvány alá. Először az egyik oldalon, aztán a másikon. Mondjuk ha te is csak az alsó borítást akarod levenni, elég az egyik oldalon megemelni és ha úgy aláfekszel simán eléred az összes csavart és le tudod szedni a borítást.
Elől hol lehet emelni ezeket hogy 1x emelje a 2 kereket, és alá tudjak rakni bakot az emelési ponthoz.
Hozhatsz pár csajt erről eszembe jut vicc:
- te, haver, nem jössz át este hozzám? Szerveztem egy jó kis gruppen partit!
- de, hogyne mennék, hányan leszünk?
- hát ha hozod a barátnőd, már hárman...