Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egy bontásra ítélt yzf 750r-t próbálok életre kelteni. Eljutottam az indításig, jelenség a következő: ejtő tartályról szépen működik, viszont ha rákötöm az üzemanyag tartályra,meghal. Ráadom a gyújtást, a szivattyú elindul majd megáll. Ha elindul a motor, akkor szerintem folyamatosan megy, mert kis idő múltán a karburátor szellőző csonkjain elkezd folyni a benzin, a motor pedig lefullad. A gyertyák lucskosak a benzintől. Találkoztatok ilyen problémával?
En is, de csak az udvarban. A nagyobb vespa tologatása nem esik jól a könyökömnek. Töltőgeteés nélkül simán indított az akksid ennyi idő után is.
Basszus! Hiába aki tud,az tud! Ügyes nagyon.
Később már rendes rally-s egybeidomos lett
Ezt ismertük. Nagyon érdekes kaland volt, nekem nagy kedvencem!
Kimondta hogy egy YAMAHA csak szintetizátorban jó????
Ez egy jó enduró, és elmegy a sivatagban is.
Én is napi szinten robogózok, ne hogy elveszitsem az egyensúly érzékemet.
Korán kezdtem a motorozást, csak sajnos nem volt meg hozzá a megfelelö fizikumom, pedig reggeltól estig képes voltam tekerni a három kerekü triciklimet.
Nagyon kemény voltam, csak ugy porzott utánnam a földes út.
Robogóztam. Még mindig nagyon bejövős buli járgány.
4 évesen? Az nem a te hibád... vagy már akkor napi 1000 km-es túrákra mentél egyedül?
Nekem a leg nagyobb ellenérv az volt, hogy 1973-ban alatta maradtam egy 125-ös DANUVIA motornak, mert rám borult véletlenül,és majd nem meghaltam.
Ez nagyon hosonlit a 30-éve tulajdonomba volt, HONDA CB-550F-ll motoromra.
Hat igen, a 125 ccm az egyik ellenérv
Ilyen európai-kínaiban a MASH 400-asai sokkal használhatóbbak. Mégsem tízlóerős fosok
A héten láttam egy ilyet. Brixton bx 125
Nagyon tetszik , bar egy csomó dolog szól ellene
Nem kell gyűjtögetni...
Akkor 30-évig gyüjtögetsz, és meg tudod venni is.
En már a Legoból is ilyen formákat építettem 30 éve
WagonR sztem szebb.
Elég csúnyácska szegény.
Nálunk az ovi mellett parkol a másik. Amikor felfedeztem elkezdtem kutatni utána, hogy mi ez, mit tud és mennyiért. De ez bőven az fölött van árban, amennyit en autóért hajlandó vagyok adni.
Ez komoly, ilyen megoldást még nem láttam.