Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te még a ló patájára is fel hegesztenéd a patkót, mert az gyors és egyszerűbb???
A hegesztés sokkal gyorsabb, egyszerűbb, ha nem kell szétszedni - de végülis az is oldható, ha van flexed.
Én ezt is csavarokkal szereltem volna össze.
Ez pazarlás..mármint nem meginni
...vagy csak szivacc? akkor te vagy egy Á1G
Ez saját... 8-as lemezből meg 1"-os csőből van mindene, ami terhet kap, a kerék 800 kg/db teherbírású. Direkt 80-100+ kg-os dolgokra méreteztem, amiket enélkül már nehezen mozgatok egyedül.
A lépcső útban van az új falnak, át kell forgatni.
Jó az a molnárkocsi csak vigyázni kell, mert a kínai sokszor nagyobb terhelhetőséget kamuzik mint ami a valóság. Neked is kihozta másnapra a GLS?
Értem.
Akkor most már nem lentről felfelé, hanem fentről lefelé fog jönni a lépcső.
De ügyes vagy! Nekem nem megy a hegesztés, nem olyan szép mint a tiéd.
Oda én is mennék! Próbáljunk még toborozni? Akár mehetünk ketten is, ha nem jön más... végre akkor nyerhetek egy qrva ájfont mert a mostani telóm akkuja már nem bír 1 napnál többet lájtosan használva sem (meg amúgy is vagy 5 éves)
Én festek... de előtte még falazok is (Rigips válaszfal) utána kicserélek 3 ajtót tokostul, majd a padlólapot is felbontom - lerakom, átfordítom az emeletre menő lépcsőt. Eddig a nappali, utána jön a konyha, utána a háló. Ehhez mindent ki kell pakolni
Legelőször csináltam egy ilyet, egy du ráment ugyan, de segített sokat. A keréken kívül minden maradék anyagból
Sziasztok!

Hátha érdekel itt valakit egy FZ6 oldaltáska tartó:
https://www.kepesmotor.hu/moto...

Nyeregtáska is akad hozzá:
https://www.kepesmotor.hu/moto...

Köszi
Én is épp festek.
Mehetünk még valamerre én benne vagyok tengerpart jó lenne. Igaz úgy néz ki elég melós évem lesz de egy-egy szabad hetet meg kell oldani mert muszáj.
Sok lenne ez, te már fél üveg verestől is be tudsz rúgni!
Inkább helyben kéne meginnunk, ahol gyárccsák a képen van észak-Olasz, dél-Francia, szicíliai, görög, osztrák (ill. rajnai)... de akkor úgy néz ki, idén csak erdélyi pálinka lesz?
Hozd a túrára megisszuk!
Ki kellett vinnem a hűtőt, mert festés van. Kipakoltam a gyűjteményt Az asszony nem engedi meginni, emlék...
22 fokon kell nézni árnyékba az alatt fölött nem hiteles
Én meg szephézagot ellenöriztem,és elfogyott a hézag a szivósoron.
Nappal meleg volt,és hidegen kell ellenörizni a hézagot, ezért ilyenkor van rá jó idö.
Én is qrvára örülök, mikor másnap megjön a rendelésem... de 10 éve, mikor emiatt sorvadt el a vidéki kisker üzletem (amit 15 év alatt futtattam fel), akkor nem örültem annyira.
... de a jó oldálát nézve: legalább nem kell annyit dolgoznom!
Peeeersze.... megjött... aha.... ne kábíts! Megrendelted, aztán kimentél érte!
szal 17:45 kor adtam le a rendelést :D
Lincos debrecen csak példa tegnap 17:45 és ma reggel 9ó megjött na ők tudnak. :D