Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi az hogy a kormány rossz oldalon van bennük???
Ez valami politikai nézet, a kormány szemponjából???
Az a 750-es DUCATI nem eladó???
Küldjed csak nyugodtan
Nekem is benne van a nevem a forgalmiban mint tulajdonos, és még müszaki is érvényes, mivel még én müszakiztattam mint tulajdonos.
Nekem még eredetvizsga papirom is van,igaz 2018-as dátum van rajta, és fizettem vagyonosodási adót is 2018,07,18-án.
Most 2019-ben egy kereskedö miatt megint fizessek???
Én is remélem, hogy nem kell fizetnem mint ha egy új tulajdos lennék, mert 9-éve fizetem a biztositást folyamatosan, meg az adót is utánna.
Szép lesz ha újra a nevemre kell irani 60ezer forintért.
Rejtett hiba, hidegen nem indult, mert elfogyott a szelepeknél a hézag.
Ezért mért egy kompressziöt a kereskedö, és tényleg nem volt kompressziót.
Erre mondta hogy kopott a motor, és ezért nincs kompresszió.
Szerintem felesleges ezen rugózni. Vettél egy motort, amit a nevedre kell venni. Nem fogja őket érdekelni, hogy nemrég még a Tied volt. Az, hogy az új gazdája nem vette a nevére (nincs a nevére szóló forgalmi) attól még a rendszerben az ő neve alatt szerepel a motor. Az en nevemen is van egy kivont pannonia. A forgalomban a régi tulaj van, de a rendszerben az en nevem alatt fut, sőt addig nem is lehet a nevemen forgalmi szerint is amíg nem műszakiztatom le.
Az, hogy Te nem mentél bejelenteni hogy eladtad megint mindegy, mert az új tulaj révén tudnak róla, mivel Ő bemutatta az adásvételit és az alapján járt el, hogy kivonassa...
De remelem sántít az elméletem és azt mondjak nem kell fizetned.
A kormány is rossz oldalon van bennük. Meg 600 ccm alattiak. Ezeket Európában nem vennék meg, mert olyanok, mint egy mopedautó. Őnekik jó, mert realisták, mi a nagy jólétben pazarlunk.
Hát akkor nem tetszett a színe vagy valamiféle rejtett hibát vélt felfedezni ezért közös megegyezéssel érvénytelenítik az adásvételi szerződést.
Hogy lenne érvénytelen az adás-vételi szerzödés?
Azt már le adta a kereskedö az okmány irodába a törzskönyvel együtt.
Viszont az adás-vételi szerzödésen, rajta van a törzskönyv száma, és az mind a két adás-vételin ugyan az a törzskönyv száma.
Az pedig ugyan az, mikor eladtam és mikor vissza vettem, mivel a kereskedönek nincs törzskönyve.
Ez alaján nem lehet teljes értékü tulajdonos a kereskedö szrintem.
Szerintem ott a hiba, hogy egyrészt az adásvételin szerepel hogy a vevő a vételárat kifizette, másrészt a 15 nap már rég letelt. (mivel az első adásvétel a kereskedő felé novemberben volt)
Ez a vonat leginkább valamiféle szexuális segédeszközre hasonlít. A világoskék kockaautót azonnal felvállalnám itthonra.
Nyomathatsz akár napi szintű tudósítást is (mindenről amit látsz) érdekel a téma.
Azt kéne csinálni szerintem, írni egy papírt hogy: adás vételi szerződés érvénytelenítés. A vevő a vételárat nem fizette meg ezért ezen a napon írott szerződés érvénytelen. Kérem a törzskönyvet részemre kiadni szíveskedjenek. Aláíratni a vevővel és lehetőleg ugyan azzal a két tanúval és te mint tulajdonos. Az első adásvételi dátumától számított 15 napon belül bemenni vele az okmányirodába. Semmiképpen nem jó az új adás vételi szerződés mert az nagy szívás...
Hogy ezeket a kocka járműveket miért nem hozzák be Európába?Talán mert annyira csúnyák, hogy senki nem venné meg őket?
Fáradsz nyugodtan. Oda nem mostanában megyünk
Most az első képen lévő vonaton ülök, szerintem bőven 200-felett megyünk. A kisautók nagyon hasonlóak legyen az honda, nissan, toyota vagy suzuki.
Többet nem fárasztalak titeket, ha látok valami igazi kuriózumot, majd azt feltöltöm.
Ilyen helyek azért elég látványosak, de millió ember van.
Ez nem kifejezetten a szegénynegyed. Nem azt írtam, h szegényes csak többségében nem túl látványos. Persze van egy-két Túrista látványosság, de az koncentráltan egy-egy nagyobb területen.
De bakker, akkor lejelentette, hogy az övé
De miért kéne rugalmasan hozzáálni ahhoz, hogy eladott egy járművet aztán vett egyet?
Zálogba adtam pénzért a kereskedönek, persze ez nem egy arany nyaklác.
Most az a divat, hogy akinek jármü van a tulajdonába, annak adósága is van, vagy majd lesz.
Tényleg csak a hivatal rugalmasságán múlik, hogy eltekintenek-e a kereskedő által leadott adásvételi szerződéstől de nem ez jellemző rájuk.
A leadott törzskönyv szerintem már nincs a hivatalban, azt adásvétel esetén ha leadja az új tulaj, már selejtezik is le.
Valószínűleg az lesz az első kérdésük hogy hogyan (mi alapján) került vissza a tulajdonoshoz a jármű.
Tényleg ez jól hangzik.
A törzsköny az én nevemen van, csak nincs nálam, mert a kereskedő le adta az okmány irodában.
Én megpróbálnám visszakérni a törzskönyvet és visszahelyeztetni forgalomba. Ha sikerül akkor el kell tépni az adásvételiket és kész.