Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pupu, megyek Mogyoródra szombaton. A Hring bejáratánál lesz lövészverseny (pontosabban a lőtéren) Ha végeztünk (du. 1-2 óra körül) lehet, beköszönök, bár már elfelejtettem, hol a stúdió (de biztos megtalálom)
Kéne egy 15 liter körüli napi szaladgálós egysisakos munkábajárós, meg kell egy nagyobb nővel elmenős (ja ahhoz még van 2 oldaltáska is de azt kaptuk) 30-35 liternél nem akarunk rá nagyobbat, meg persze nem is adnék érte 170 jurót (amit Józsi linkelt)
Nekem Givi monokey platni van a GTR-en egy Maxia dobozzal. (a dobozt utólag vettem, a platni rajta volt, tökéletesen összeillenek)
Van kínai monokey dobozom a saját lemez platnjáival (ennek a másolata https://www.tech2roo.com/top-c... ) de az csak némi erőszakkal illeszkedik a Givi platnira és persze a dobozra is igaz, hogy a hasonló, messze nem ugyanaz.
a monokey a nagyobb teherbírású, általában bizonyos literszám fölött topcase is olyan szokott már lenni, de főleg oldalra használják. A kisebb, egysisakos topcasek szoktak csak monolockosok lenni
Plusz mindenféle kínai doboz is ilyen rögzítéssel jön.
Szép motor!
Az a Benedek volt.
Bicigli kormány sztem, biztosan nem az eredeti. kb. 65 cm széles, de a nagyobb baj, hogy a szöge nagyon "hegyes" vagyis az egyenestől nagyon vissza van hajtva, kényelmetlen fogni.
Ez egy Givi Monolock platni, azaz bármelyik (Givi) monolock doboz jó rá. (a másik fajta a monokey, de annak más alul a beakadó retesze, azaz nem kompatibilisek egymással)
A kormányos kérdés elég jó, mivel a képen pont nem látszik belőle semmi. (vannak itt valami kormányok)
Valaki! Ez miféle konzol? Milyen szabványú doboz jó erre? Egyébként ilyen a tücsök: 2007-es, 25 ekm. Ennél alacsonyabb, kicsit szélesebb kormánya (70-75 cm) nincs valakinek eladó?
Köszi mindenkinek! Bár a jó időért nem vállalunk felelősséget, a Sándorok elb&szták és nehéz egyből rendbe hozni.
Isten éltessen minden Józsefet!
József(ek) boldogat
Boldog Ábrust
Ma felhívtam a Telenort. Semmi közük hozzá,és azt mondták hogy mostanában soxor visszaélnek a nevükkel,és eszembe ne jusson befizetni.
Neked is!
Köszönöm szépen mindenkinek!
Ez jó!
Boldog Sanyit holnap meg Ábrust
Üdv. Sándorpknak boldogat
Azért fizesd be, biztos, ami biztos. Nehogy később baj legyen... jönnek a narancssága bőrkabátosok, és elvisznek
Nekem is jó.
Basszus!

Már megint egy kamu számla! Nincs semmilyen telenoros érdekeltségünk.