Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott még hó van???
Nálunk már tavasz van, ma láttam gólyát is.
Csavargunk egy kicsit a csajokkal.
Nem kell rajta hagyni a tankon.
Eddig nem is tudtam, hogy milyen civilizált környezetben szoktatok motorozni,ez számomra egy ismeretlen kultúra.
... rá köhög a róka...
...beleverik...
...belepisálnak....
Üdv. Felnit nem keres valaki?
Én szeretek esőben motorozni, mert jobban lehet érezni hol van a motoromnak a csúszás határa,meg nagyobb az adrenalin szint is.
Nekem a dobozban az esőruha van,mert nem lehet tudni, mikor szakad a nyakamba az eső motorozás közben.
Ellopják, belepöckölik a csikket, por megy bele, jön egy eső elázik belül...
Sisakot miért kell dobozba rakni???
Lehet kapni hálót, meg van sisakzár a motoron álltalában.
Azt ki lehet nyitni, leszedni, sisak nem fér bele....
sztem hétköznapiban a tanktáska is igazán nyerő
Nagy dobozt tegyél rá az jobb. És dupla falút.
van fent több hirdetése, belefutottam már. Tegnap hívtam 2x, nem vette fel még ma megpróbálom.
Meg itt a dobozos csávó Pesten: https://www.kepesmotor.hu/moto...
A tízenliteresnek akár jó lehet egy kínai is de a túradoboznak mindenképpen valami normális gyártóét javaslom. Egy műanyag doboz előállítása nem igényli egy svájci óra (bár azt is lemásolják a kínaiak) komplexitását de mind anyagában, vízhatlanságban, zárhatóságban (a zárja már nekem is szétesett egyszer) vannak különbségek.
Kérdezz rá, ott van a szomszédban. https://www.kepesmotor.hu/moto...
Sztem meg az néz ki hülyén, ha megy a motoros egyedül, és a válla magasságában 1,5 m-el hátrébb egy qrva nagy golyó követi ezért céloztuk meg a legkisebbet. Épp a napi dolgokat bele tudja tenni. Túra az más, akkor a külcsíny nem jáccik.
Szóval most kb. ilyesmi lesz, aztán a gyakorlatban majd kiderül.
...én vagyok a megbízott beszerzési és tanácsadási felelős szóval a választás az én ízlésemet tükrözi A valódi felhasználók ez esetben nem láttak még motoros túrát
Ilyen ez
"......nem akarunk...." "nem is adnék..." ?
Tanktáska? En nem szeretem hosszabb időre a dobozban hagyni a sisakot. A tynktaskat meg le is lehet kapni, aztán hátizsák se kell a napi cuccoknak.
Szerintem egy sisakos doboz bénán néz ki. Két sisakos 45 literes dupla falú ideális hátra. Oldal doboz meg csak túrára.
De ha változik szólok
Elképzelhető hogy nem találsz itt :D napsütés jó idő tiplit veszek reggel :D