Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor is kb. ugyanannyival voltatok fiatalabbak nálam, mint most
Azért nem látsz, mert balos Egyébként egy C62-es is van. Eladja, leállunk a CO-val, nyűgös. Az is lehet, át lesz alakítva PCP-re - még nem dőlt el.
Hawke 3-9/40 van az enyémen, a Hubble egy Nikko, ami azért jó, mert fél mildotos. Lehet, olyat vettem volna, ha hamarabb tudom.
Ja.
Bejártunk három bezárt éttermet, mire mondtak egyet ami üzemelt is. (és fontos szabály hogy Unicumot SOSEM küldünk vissza a pincérrel)
Ez igaz, bár ahogy régebben is mondtam: motoros szempontból nincs itt lófax se.
Az Ballószögön volt. Rég volt már ennyi FZR egy helyen. (László, ön ott még szemtelenül fiatalnak tűnt, bár az is tény hogy nem is tegnap volt az első fórumtali)
Egyébként jó lenne, mivel nagyobb EU túrára egy nyári időpontom van, viszont 1-2 naposokra sokkal több is lenne.
Nos, ez egy rendkívül jó ötlet, nekem is sokszor eszembe jut. Szívesen látnám újra a régi társaságot, érkezzen is oda bármivel. (FZR persze előnyben)
Az nem egy C62? mert én nem látok rajta felhúzókart. A Hubble-t csak a mérete miatt írom, ha már finom szerkezet egy szép hawke-t is elbírna vékony szálkereszttel ...
Ott voltunk 2 éve Józsival meg Arnival, ecceralvósat. Fürdeni akkor nem lehetett, előszezon. Sztem a Tisza-tó nem akkora durranás, az utak nagyon xarok, szezonban meg túrista hely.
Valami nyugisabb környék kéne.
Az ország közepén Ábrus van!
Az is jó volt,azt a házikót ki lehet újra bérelni?
Talán a Tisza tó jó lenne az szép környék
A Zsolti rendezvényei voltak jók, kár, hogy ő már eltűnt... meg a Pisti is. Kellene valami helyet keresni az ország közepén, hogy mindenki motorozzon is egy kicsit, valami faházat kempinget, még a pávás is jó lenne, csak már elfelejtettem, hol is van Vagy Soltvadkert, ott is van tó meg kemping.
Pedig az nem kimondottan egy háztáji sörös doboz killer hanem egy precíziós versenypuska, Feinwerkbau 602. PCA, tehát nem lövés közben sűrít, nem mozdul meg egyáltalán, 30 m-en lehet vele lőni 5 Ft-osnyi szórást. Távcső nélkül akkora célt már meg se lácc
Az a bal szélső jó lenne háztájiba, de én levenném róla a Hubble-t.
Sőt,szennyvízaknája meg kútja is van a pincének,csak a 80-as felújításkor leszerelték a szivattyút meg a tartályt.De a villanyszerelő odavitte az áramot,hátha kell egyszer.
Apámék háza még úgy épült 57-ben,a pince egyik fele légópince!
Tegnap én is áttáraztam a pisztolyt,majd egy karbantartást kéne csinálni a puskákon is.Nekem lég már nincs,csak muzeális.
Az jó,olyan Bakos Pisti féle.
A két jobboldali, a setét fa színűek. 2 Walther, a belső egy új LGU, a szélén egy LGV, az 1966-os gyártmány.
Egyébként az öreg neked tetszene, hihetetlen szép kidolgozás, anyagminőség... ma ilyet nem találni már (én német fegyverportálról vettem, olyasmi, mint az íbéjj) A német sportlövő olimpikonoknak fejlesztették a 60-as évek közepén. Az új is fasza, de van pár műanyag elem benne. A régiben csak fa és acél van, van olyan módosítása, ahol még a dugattyú tömítés is acél (mint a motornál a dugattyúgyűrű) Én teflonos tömítéssel használom, hiába, lépni kell a korral
De hát hiszen te lődöztél a hétvégén Melyik légpuska a tied?
Minket nem lőnek, itt nincs olaj... ja, meg atombomba meg tenorista se
Bunkert építsetek ne a nyaraláson gondolkodjatok.
ezt a hátsó lámpát rakták az nsr 125 be is :)
meg egy scomó másba ...
délután voltunk jáccani kicsit (erre jó a vasárnap) ellőttünk fejenként vagy 150-et, felváltva a puskákkal El is fáradtam a végére
Egy vagy max. kétéccakás kalandot csinálhatunk valahol az ország közepén... bográcsozósat, pálinkázósat.