Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A manuál szerint 14.3 - 15.3V -nak kell lennie terhelés nélkül 3000 rpm-nél a feszültségnek.
pontosítva a fesszaból kijövő töltés áram a vezetéken mérve 13.8V a teljes rendszer aksin mérve 12.8 0km és régi 4 éves aksin is.
2 éve lejárt a műszaki szét van szedve az aksi új a fesszab is fasza Gyula féle. Ha az aksi fesszab generátor vonal össze van kötve 12,8V a töltés. Ha kiveszem a töltést a képletből feszab akksi között akkor 13.8V régi és új aksinál is. A fesszabok diódái elvileg mérés alapján jók a generátorba nincs szakadás.
Hát a helyiség közepe.
Akkor téged jól megszívattak.
Angol nyelvű fórumokon a 6500 környékén jelentkező ledadogást a fesszab cseréjével orvosolják, érdemes lehet ránézni.
Amikor jár a motor rá kéne tenni egy autó akksit kábellel és úgy próbálni az indexet. Lehet átugrok valamikor azt megnézzük vagy gyere át vele valamikor...
A helyiség jó.
Mi az ott középen?
Nem bizony!
Az én öreg FZ 750-es mocimba csak a 20db szelep kerül 2-millió Forintba.
Ok csak úgy jobban belátni a teret.
Fasza lett a helyiség. (csak vedd már le azt a gyökér halszemlencsét)
Há 7000től nem pörög feljebb mintha letiltana a fordulatszám ill ha csutkázod magas fordulaton és indexelsz akkor az index felvillanásának idejére lefogja a motort mintha elfogyna a delej.
Mi Baja a gépnek?
Ja igen nem tudtam másképp megoldani
Jó összelegóztad a vízlágyító csövét
Szükség van a 2 éve nem látott 600asra,nincs kedve valakinek feléleszteni pízért. Elektronyika hiba van. Nekem nincs kedvem vele foglalkozni. Tasi mester kizárva az elbaszta csövi motorját is :D
Hátsó fékbetét csere. Gyári Sumitomo volt benne TRW-t kapott. Folyadék is le lesz cserélve. Lánc tisztítás.
Na kezdődhet a móka.
Igen jobb vigyázni én meg lazán bringázok itt az erdőben tele van vaddisznóval meg őzzel szarvassal állítólag több mindenkit támadott meg vaddisznó. Nem is tudom mit csinálnék ha nekünk jönne. Állítólag a bicikli csengő hatásos riasztó az egyik srác azt hord a zsebében amikor gyalogol haza este felé. Nekem meg a bringán sincs csengő. Mindegy majd tekerek ahogy a csövön kifér.
Vigyázni kell azokkal is, egyik havert megtámadta az erdőben egy őz, haver a családdal sétálgatott békésen a vér őz meg nekik ment..szürreális lehetett, mert a gyerekek előtt nem akarták ugye hazavágni Bambit, az asszonyával együtt birkózták le, mikor kifulladt, lenyugodott otthagyták. Vadász ismerős szerint biztos egy otthon nevelt őz volt, ami megvadult és ezért elengedték, így nem volt benne meg az egészséges félelem az embertől.
Még egy árva őzikét se láttam...
Farkasok sehol?
Ok most értem haza nézem