Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Taya csúcs volt - nálunk, a cucilizmusban... nyugaton egy tucat cikk volt. Ortofon MC2000 meg nem sok embernek volt, mert akkoriban kb. két évi fizetés volt az ára, és csak egy helyen lehetett venni, ott is rendelésre, a Váczi utca 40-ben... 1986 körül vettem az első MC-met, egy Ortofon MC10 supert, a NAD 5120 lemezjátszóba, ez a kettő is több havi fizetésem volt.
Most egy Thorens TD 280 Mk. II van itthon az állvány tetején, de kb. 10 éve volt bekapcsolva de be kell üzemelnem, úgy tűnik
Úgy nem az igazi,kopognak a bitek sarkai a zenében.A jó öreg sercegős lemez,az analóg!Mikor én kezdtem a 80-as évek elején,a Taya stroboszkópos lemezjátszó,meg az MC2000-es Ortofon hangszedő volt a csúcs.
Én lehet, kapok belőle egy példányt! majd jó pézé' begrebbelem nektek Egyébként a srácok dobták össze a komplett stúdiómunka árát, 1,5 misi volt két hétig oda jártak minden nap... még férfi kórus is van
Ha kijön vennék egyet én is,csak épp egy hete dobtam ki a lemezjátszóm,már húsz éve kitört a tűje,pótolni nem tudtam,gondoltam most már nem őrzöm.
Egyszerű oka van,cd-lemezt könnyen tudnak feketén másolni,de lp-lemezt nem lehet,meg van oldva a copyright.És az lp már különlegesség,kuriózum,gyűjtők imádják.
Nekem is az első az ami jobban tetszett.
A firecult jobb,durva!Profi munka,én imádom,csak itt ez a koponyával vadított Bonamassa blues-rock annyira nem elterjedt.Gondolom nem véletlenül angol nyelvű.Kár hogy még csak két szám van kész.
Az első tetszik nekem jobban már felvették a lemezt, nemsoká megjelenik. Azt mondták, analóg LP-n lesz kiadva - érdekes...
Bazze ez qrva jó
Pupi, hallgass bele, fiam játszik benne
www.devilseed.hu
Ezek az ügyintézök nem tudnak semmit az okmányirodában. Még jó hogy most tél van,mert kiruganám mindet, de meg eset rajtuk a szivem.
Majd tavasszal küldöm őket melegebb éghajlatra.
Biztos, mert gondolom a vetítés előtt úgy lett megírva a forgatókönyv hogy mindig a főhős győz.
Mi lett a vége megoldódott a motor?
Ezek az igazi motorosok,ezek nem fotel forradalmárok.
Egy újabb bölcsesség a mestertől!
Te még gyerek vagy, az ember 50-éves korára tanul meg motorozni.
Persze hogy él. Ilyenkor érzem igazán, hogy még csak 44 éves vagyok.
Nem semmi az öreg,nem tudom él még?
http://youtu.be/bvZCgM9jqJM
Én ugyan télen nem használom a vasat,de van itt egy-két ember köztünk is,aki télen is motorozik.Asszem Ádám rakott fel egyszer egy képet a hóesésben álló csupa jég meg hó takarta motorjáról.
És működött az is!Hát az biztos hogy ezeket megépíteni sok sok türelmes óra.kell.
Nézzétek a kezét, második gyermekkor...ej ha én is megérhetném
Az a mikro-mikrométer erős
+ még egy kis eszterga

http://youtu.be/FuwFlW3n_3E
nekem egy kb. 2x ekkora kéne - mindenre elég lenne otthon....