Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na igen,Ábrus is mondta hogy ide már kell a nyomatékkulcs.Discoverin szoktak adni gyárbemutatókat,köztük autógyárakét is.A hengerfejeket már mindenütt,sok helyen a teherautók kerekét is egyszerre húzzák meg egy sokkulcsos szerszámmal.Meghúzza az anyákat,visszaengedi és újra meghúzza.Ügyes.
Csikó koromban volt egy óreg 320-as BMW-m. Nagyom ment (a LADA után), imádtam A havernak meg volt egy kicsit újabb, jobb állapotú 316-ja. Hát az jobban ment, mindig szopatott vele. Gondoltam, hát persze, fiatalabb, kevesebb km., ilyesmi, de csak nem hagyott nyugodni, nekiálltam szétbontani a karbit. Kurva bonyolult volt, féltem is tőle kicsit, de addig beleztem, míg egyszer kezembe került a 2-es torok menbránja, Hullámos gumi, körben vagy centi hosszú szakadás... akkor rájöttem, hogy nekem az a torok még SOHA nem ment
Feladat: 1990, kisváros, csóróság - szerezz egy ilyen menbránt a 15 éves BMW-be Reménytelen, ezért nekimentem bicikli gumi ragasztóval. Hibátlan lett. Összeraktam, első utam a haverhez vezetett. Beült, gyorsultunk 1-2-t, mondom, most gyerünk versenyezni! Nem akart...
Azt hiszem bevonzottam... Annyit szajkoztam, hogy jobb az egy henger, mert csak egy karburátor, egy szívócsonk.... Most vehetek membránt, meg ha már itt matatok akkor kap egy új szivovcsonkot is...
Apám nem engedte,azt mondta elég egy katona a családban.Pedig ott Szentesen még lakást is kaptam volna.Igaz két évvel később megszűnt az alakulat.
Sokat emlegetted?
Megvan a csuklás oka
Mit akarsz a 35 évvel? arra még 15-öt rá kell dobni Lettél volna rendőr vagy katona - évfolyam társaim úgy mentek nyuddíjba onnan 40-42 évesen, mint a sicc 2 rendőr és 1 katona (hör) volt, mind 15 éve kapják a nyugdíjat mellette persze még maszekolnak
Én is összeszámoltam már,hány év után nem fogok nyugdíjat kapni.85 júli 12-vel kezdtem,megvan a munkakönyvem,és 88-89 ben voltam katona.Szóval júliusban meglesz a 35-évem.Csak addig tologatják a nyugdíjkorhatárt,nem lesz ember aki megélje.
93 nyarán kezdtem el dolgozni, 94 februártól meg katona voltam 95 januárig. A hifi nem érdekelt már akkor sem, csak a kétkazettás magnó helyett akartam valami jobbat.
Abból talán tudtál is volna venni egy kisebbet. Emlékszek az egyik volt kollégám 98-ban nősült és a csaj nagymamájától kaptak egy lakásra valót. 3,2M-ért vett egy 64nm-es lakást a VII. kerületben. A drágábbik részén, a városligettől 3 percre.
93-ban bőven 1 felett volt a hifim értéke nekem munkaeszköz volt... de 95-re már szinte mindent eladtam, mert kellett a lé a PC bolt beindítására. 98-ra aztán megint tudtam venni egy rendes házimozi erősítőt-DVD-t, 1,2 volt kedvezménnyel. Még ma is azt használom, kifogástalanul megy - bár az angol íbéjjen látni ilyesmiket átszámítva 150-ért Szóval a hifi hosszú távra nem jó befektetés
Inkább Pesten kellett volna lakást venni
Én 95-ben vettem a Sony musiccentert (3cd,távirányító, surround, sokféle színes villogó majomfogó fények az elején) az nekem is kb.fél évi fizetésem volt. (129.900Ft de mivel az otp előlegezte meg, így volt vagy 180e) kb. 16 éve parkol fent az emeleten a lomok között. (de kiviszem a garázsba ha kész és be fogom üzemelni, erősítőnek jó lesz a laptophoz)
Hát persze! Onnantól már hivatalos is lesz!
Lehet hogy a forgalmit is rajzolni fogja magának krumpli pecséttel.
De mire lerajzolja és színes ceruzával kiszínezi, majd kivágja ollóval azt a három millió forintot A4-es lapokból, addig is jól szórakozik. De akkor mennyire elégedett lehet magával hogy keményen megdolgozott érte!
Aminek nincs papírja. Ott fogod majd nézegetni a 87-es három millió forintos motort. Bravo.
Szerintem a vége kb 3-millió HUF, ennyit költök egyedi alakitásra, hogy olyan legyen amilyet én akarok.
Egy igazi egyedi YAMAHA FZ-750 GENESIS.
High-Endben rengeteg túlzás van, főleg, ha még szar is, mint pl. ez a Tekknyix manapság egy jó analóg futómű (tehát nincs rajta kar, meg hangszedő) 1 milla felett indul. Ami nem ilyen elbaxott drága, de már használható, az 300-tól karostól, de még hangszedő nélkül.
Na de ez azért már túlzás!Ennyiért magam is reszelek egyet!
https://www.avland.hu/webshop/...
Nekem Akai volt FF15-ös Ortofonnal,aztán jött a JVC Le600-as tangenciális,csak kihullott a tűje,és pótolni nem tudtam.Most dobtam ki.