Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Találtam egy ilyet: https://www.startlap.hu/utazas...
(bár ha ez így megy tovább, akkor max. onlájn túrázhatunk a falutáblán belül)
Úgy lehetséges, hogy a katonáknak --ahogy Csövinek is-- van gázálarca. (akkor meg mitől féljenek?)
Egyébként valahol még nekem is van itthon, bár a magyar katonai fajta. (régen, festettem benne)
Csövié állatabbul néz ki.
Azt majd csak vész esetén veszi ki, addig vigyáz rá hogy nehogy elszennyeződjön a vírussal.
Ez egy okos és bölcs válasz volt.
Nem is értem, hogy miért vettél BMW motort, mikor vehettél volna URAL motort is, az jobban illene hozzád.
Hát azt látni, hogy nem voltál katona! A gumidugót alul ki kell venni! mert ha így is kapsz benne levegőt, akkor vagy szar az álarc, vagy rosszul vetted fel
Mondanám a választ, vagy is írnám, de te nem akarod tudni szerintem, meg a balfék cimborád se, aki árgus szemekkel bambul itt a fórumon.
Az amerikai kormányzat és Donald Trump 30 napos beutazási tilalmat rendelt el az Európai Unió országaival szemben!

Nekem viszont csak egyetlen egy, de nagyon fontos kérdésem lenne:
Ha Európában ennyire súlyos a koronavírus-helyzet és ennyire gátoljuk a szabad mozgást, hogyan lehetséges az, hogy éppen most 37.000 amerikai katona szállt partra Európában (Olaszországban is!!!) és folyamatosan érkezik a Defender 2020 hadgyakorlatra?

Senki nem aggódik a vírus miatt, vagy valami sokkal nagyobb zajlik a háttérben? Költői kérdés.... (SBG Buddha - Vilaghelyzete)
Le kell festeni pirosra és nincs azzal baj.
Én már felkészültem a legrosszabbra.
Az szép! Kötelező szabi!
Összes forgatás törölve nálunk is meg az országba ami nemzetközi kötődésű.
Hegesztenénk rá valami konzolt 3/4" gázcsőből - az tutira feldobná a dizájnt! és még ha középsztenderen is állna feldobozolva - az mindent vinne
Az akkor is csak egy BMW marad.
Nekem megfelel egy APRILIA RSV 1000R
Hát nekem sokkal inkább egy BMW S 1000 RR kéne szerintem százszor jobb.
Érdekes lehet, de nekem pl. a régebbi Dukatik (888/906/meg még talán a 916-is) tetszettek, viszont ez már nem.
Biztos nagyon jó gép, de egyrészt nem tudnék mit kezdeni vele (a "túl sok" nálam nem is fejezné ki, hogy kihasználásilag mennyire semmi közöm nem lenne hozzá) másrészt nincs rajta nagysztender és oldaldoboz tartó, így ilyen hiányosságokkal eleve értelmetlen megvenni.
Szerintem is szép, ha csak annyit mernék vele mint Bálind Mátyás bácsi én már azzal is kiegyeznék kb. a végítéletig
Dehogynem
Pinagél? az egyik legszebb motor... és jó is... olyan eszetlenül veszi a fordulatot, hogy szinte félnék vele menni. Egy mi általunk megszokott 1000-es FZR kb. úgy viszonyul hozzá, mint az FZR egy Pannóniához
Kár, hogy ilyen drága, meg pont a brutál agresszív motor miatt nem jó semmire (gondolom, most itt az expertek azt mondanák, "dehogynem" - aztán esnének-kelnének vele )
TAVASZKÖSZÖNTŐ TÚRA
2020. április 4. (esőnap: április 5.)

Gyülekező: 8.45 óra, Kaposvár, Füredi úti MOL kút

Indulás: 9.00 óra

Útvonalterv:

Kaposvár-Dombóvár-Bonyhád-Baja-Gemenc

Programok:

Baja, ebéd

Gemenc, kisvasutazás

Gemenc Distillery Kft whiskey készítő üzemének megtekintése

Táv: 130 km

A szervezők a programváltoztatás jogát fenntartják!

A túrán mindenki a saját felelősségére vesz részt.
El
Röviden a nagymotorok között a bömös vezet, amúgy a honda, a szutyuki hol előrébb, hol hátrébb mint a yami és a kawa igazából nem tényező..ja és panigáléból 12 fogyott ami rossz..mert egyiknek sem szerepelek a forgalmijában
Az emelőt eladtad?
Mennyi az az emelt fordulat, fordulatszámban mérve???