Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

" A piros alkalmatlan arra" Sanyikám fogd meg a söröm
Ha terveztek valamit itthon is akkor arra elmennék én is. Külföld nekem nem pálya,arra nem tudok. A Piros alkalmatlan arra.
Munkatársaknak van egy patika 280-as. Csak nincs ot vizsga, és időnként különjáratként dolgozik vele maszekba.
Kíváncsi leszek milyen lesz jövőre a járvány helyzet. Előbb utóbb mindenki átesik rajta. Ki kellene számolni napi ezer megbetegedés kiadja e tavaszig az össz létszámot. Késő van én már nem tudok számolni
A tavalyi terv igazából idei de nem sok konkrétumot tartalmazott, mert idejében kiderült, hogy el van baxva Az Adriát megcsinálhattuk volna, de addig tologattuk, hogy a végén nem tudtuk beszorítani csak azért nem bosszant jobban, mert én voltam, autóval - de egy motros menet is csak jó lett volna...
Jövőre nem kéne elqrni - inkább tervezzük korábbra, aztán ha csúszik, még lehet korrigálni rajta.
Az nem rossz.
Szerintem meg a tavalyi terv megvan, csak aktualizálni kell.
Háromezret... A svájci túra jó lett volna sajnálom hogy elmaradt. Jövőre menni kéne mindenképp szerintem neki kellene állni szervezni
Csövi sokat ment idén is.
Városban én sem szeretek motorozni,szerencsére tőlünk kb 5 perc és kint vagyok.
Hát,egy kis motorversenyre elmettünk volna.Itt a kicsiknek is van esélye nyerni..
Negatív lett a covid teszt,mehetünk dolgozni.
Én most kerültem egyet - áprilisban Nem mentünk sehova - én meg azért nem veszem elő, hogy itt berregjek a városban, vagy az elkerülön száguldozzak. Meg most már hideg is van.
Örülök is neki,és ez jövőre remélem több lesz. Persze ha a Piros is úgy gondolja. Most várjuk a Vicus tesztjének az eredményét. Arcüreg gyulladása volt (ha igaz),de nem mehet vissza tanítani gyerekek közé,csak két egymást követő negatív teszt eredménnyel. Én is taknyos voltam,itthon is maradtam.
Úgy látom mostanában csak Sanyánk képviseli a motorozást az oldalon. (azt is egy Hondával )
Én ugyan a Hexagonnal járok napi szinten, de az csak megélhetési motorozás. (a legutolsó igazi motoros élményem az volt, mikor eldőlt a GTR a garázsban)
Mé, nem látod? Én sem csináltam rajta semmit sosem, mégis működik az oldala. (első kattra semmi, de a másodikra meg megy)
...akkor legyen ez a Napi Zene
http://youtu.be/zwT6DZCQi9k
Most télleg? regeljek erre a twitt izére? állandóan innen linkeltek... Bár csak Emily Ratajkowski miatt megérné, de eddig nem szántam rá magam
Benne volt a karmájában, még jó hogy nem vitt magával mást. Az azért mindent elárul, hogy egy 30 dekás spoilert 1.5 méterről nem tudott eldobni úgy, hogy azt találja el akit akart igazi lepedő szökevény.
De mekkora kis köcsög már! Az ilyen gyökeret tényleg nem szabad versenyzők közé engedni, mert komoly balesetet is okozhat a hisztije miatt. (volt egy haverom, az is ilyen hisztis f&sz volt, mesélte, hogy kb. 15 éve a jobb egyben utasként ülve összevitatkozott a haverjával --ezer éve ismerték egymást-- aztán belekapott a kormányba hogy lehúzza az autót az árok felé. Kérdeztem tőle hogy "te normális vagy?" Erre " csak rá akartam ijeszteni, ne ugasson már". De valami biztos nem volt rendben a toronyban, mert öngyilkos lett kb. 6 éve)
Az tetszik mikor a kis ratyit ülteti a segítség. Az elkényeztett pöcs egy fejjel magasabb, de 1:1 ben sisak nélkül kikente volna a srác szerintem.