Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úúúúúúúúúú, kéne
5:56-nál milyen kocka hasa van a fitness csajnak!És még illegeti is magát! .
Sanyát meg 2:50-nél.
http://youtu.be/_TKbNLVwIYI
Az mlast érintő rész 11:36-nál van.
Na igen,ezt már én is ismerem,Yamival kicsit tovább tartott előzni.Mikor buszt előztem az öccázzal.meg is bámulták az asszony bugyiját,mert ugye nyári ruhában volt,nem volt hajlandó bőrruhát felvenni,pedig van neki.Azóta lebeszéltem a miniszoknyáról,a Kawán kicsit több a menetszél.
Igen,ilyen volt pályán,pontosabban le akartak előzni,de elég volt egy félgáz is,és mindenki mögöttem volt.
Kawa tudná,csak Gyuszkó nem.
Ennek egyébként annyi "baja van" hogy ezen a kereplő hangon nehezen élvezhető a "teljesítmény".
Az oké, hogy nem kell gyorsan menni és úgy is lehet jót motorozni, pl. Poti gépét is azért szerettem meg, mert a kis rohadék fülre simán elhitette hogy mennyire állatul megyek és mennyire penge vagyok. Mikor a fordulatszámmérő mutatója csak 19.000-nél áll meg, hogy ideje feljebb akasztani a váltót, az nagyon állat! (de hát Sanya ezt is jobban tudja)
Persze közben tilos a km órára nézni, mert akkor oda az illúzió.
Sokáig gondolkodtam is rajta hogy megveszem és megcsinálom magamnak, mikor itt felajánlotta nekünk, csak akkor épp le voltam égve. Aztán meg azt hittem hogy már rég eladta, mikor évekkel később közölte hogy nemrég vette meg a haverja.
Elő! Sőt! Otopályán tartósan 130 is megy. De komolyra fordítva a szót,tényleg jó néha egy tempósat előzni,ilyenkor mindig mosolyt csal az arcomra.
Tehát már előfordul, hogy 95-100 körül is mész vele tartósan?
El, persze, én is azt mondom hogy a mindennapokra tökéletesen elég.
Csak hol marad az a pár alkalom, mikor a test kívánja a karnyújtó gyorsulást, amikor érzed hogy nagymotoron ülsz?
Nekem sem kell már Hayabusa, vagy hasonló 150-200Le-s elrettentő fegyver, de az itt látható VFR 100Le körüli teljesítményét azért szeretem magam alatt tudni.
Egyébként sokat változott a motorozási szokásom mióta többet megyek a Pirossal. Nem azt mondom hogy száguldozok,de sokkal magabiztosabb lettem.
Hát igen. Csak az a bökkenő,hogy talán 1x mentem azzal is 200 környékén egy pillanatra előzés közben. Általában 90-120 között használom.
Jó ez Sanyám, nincs ezzel gond. Persze aki a 954-hez szokott.....
Egyébként nagyon kényelmes motor. Mentem már vele.
Hát ez kb. 50 LE-s... az ennyit tud. Simán eltúráznánk vele, hisz a 125-ös robogós csávó is jött velünk Erdélyben a 15 lovával...
Csak 800-as... 100-200 közt nem sokat habozott... elég lenne ez, Sanyám. Ezzel azért lehet előzni a Józsi által vázolt szituban.