Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, a lényeg! 20e Ft volt és el is hozta megmutatni. 😁 (mivel tegnapelőtt nem ért rá, és tegnap sem ért haza időben)
Nálam is van egy ilyen macskafej ez igazi, de valószínűleg valami baja van mert alapjáraton van mégis úgy morog és zörög mint a fene 😁
és akkor már nekem is lenne. 🙃
Ismered a véleményem a kombiról nem szép zajos és koszolódik a hátsó ablak
De hát mit magyarázok már megint? Előzmény! 😹
Te meg vettél volna kombit!
95-03-ig nekem is sok autóm volt, csak utána állt be a 10 éves intervallum. (pl. ha Pesten a nem heteroszekszuális pincércsávó nője nem viszi el az étterem elől a megbeszélt megnézési időpontban a gépet, akkor a rönó helyett 2003-ban, egy fekete kétajtós E30 316i-m lett volna)
Hát a majdnem - az nem 😁
Én már négynél tartok, de nekünk sok autónk volt, 10en valamennyi
Gondolom innen ered a MODosítás 😹
https://www.alamy.com/mod-vesp...
Csak ha puhára van állítva és "harmonikázik".
De nyugi, már néztem hogy egy 30x30-as profillal (van itthon saválló is) simán kiváltható.😺
De már mondtam, hogy többször is majdnem lett mindenféle bmw-m! 😺 (E21, E30, E34...legutóbb meg E90, motorból is szintén lehetett volna többféle)
Sosem én voltam az akadálya, hanem a körülmények. (kezeit széttáró)
Mértékadó bicikli tudós barátunk (Sanya) vélemény alapján az ilyen hátsó teló lopja az energiát... de nem baj legalább izmosabb leszel
Kipróbáltam, de csak a középső világít.😺
Tapasztaláson alapuló megállapítás...
még sose vettél 😁
Miért ne vennék?
Nem nagy, mentem vele. (a GTR-rel is elmegyek, pedig.....) 😺
A női váz meg nem annyira női, inkább uniszeksz, mert a teló miatt kb ugyanolyan magas mint a férfi monti. (asszony próbálta, húzta a száját hogy nem nagyon tud átlépni rajta, tegyek egy ilyen széles ülést meg magas kormányt a montijára és azt hajtja tovább)
Én tekertem vele itt az udvaron, nagyon kényelmes. 😺
Á, Józsi elvből nem vesz bmw-t 😆
Minimum egy ilyet. 😀
https://www.facebook.com/marketplace/item/1134403593882065/
És neked nem lesz nagy? meg aztán női váz... ne már 😄
Vegyél csak te is egyet magadnak aztán tekerjetek szépen együtt!
XJ900 nagy fogyasztás ??? A rekord 4L volt, és 6L fölé soha nem ment. Ezt onnan tudom hogy 6 évig hajtottam egy 31A-t és több mint 70000Km-t raktam bele.
Kint a németeknél ez valami éjjeli bagolyé lehetett, hogy ennyire látni akart.
A srác akitől vettem (550-es Zephyrje van, egy rakás régi szoci-nyugati projekt mellett) az a nejének vette kb. 3 éve, de nagy volt neki a bicaj (a montenbájk tényleg egy gyerekbicaj mellette) így talán ha kétszer használta. (jobban járna az asszony, ha néznék neki valami szebbet -mondjuk bordót, az mindenben bejön neki- ezt meg szépen átminősíteném magamnak...van egy olyan érzésem hogy ezt el fogom bitorolni) 😼
Tripla!! 😺
Dupla körlámpás? 😁
Hat,a melltarto alapbol sportmotor,csak gondoltak egyet es leugtak rola a felesleges plasztikot.
Igy lett belole a best off csupasz. 😃
A cbr meg finoman jar,semmi zorej,de a 8e ig döglött hal,utana tol picit nem jott be. 😄
20-30 évvel ezelőtt*
Ha már futómű, anno a CBR-t jól kinéző, utcán használható "sportmotornak" tervezték, a Melltartót meg arra, hogy a legpengébben menjen és forduljon. (bár itt a szépség az utolsó szempont volt a tervrajzokon😸)