Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Filtron PS842-t ajánlanám helyettük. Papír, 6 és 8 mm csatlakozású, normális minőségű, autósboltokban sok helyen kapható 400 Ft magasságában.
Általában a piros szokott lenni, de amióta bárki gyárthat bármit.....
Régről az a tapasztalat, hogy a dízel előszűrőben valamivel ritkább a szúnyogháló és vastagabb a be-kimenő csöve. (de persze abba is simán beledermedt télen a gázolaj, ha hidegebb volt)
Berakhatod bármelyiket, bár én ezt a hálós fajtát nem szeretem, szerintem a "szövet vagy papírbetétes" inkább megfogja az apróbb szennyeződéseket. (bár ezekből az olcsóbb, párszáz forintosokban volt hogy új korában is már csak a fele ragasztás tartotta a helyén a betétet...még szerencse hogy átlátszó a háza)
Vettem két szűrőt egyik gázolajra van nem tudom melyik. Elvileg a dízel szűrő is jó benzinre nem? Mi baj lehet?
Retekegéééér !!!
Az egér jött meg húsvétkor? Nem raktál ki egérfogót? 😃
Kedden leszek.
Menjetek a csetlapra mert FOGYNAK A SZÁLLÁSOK!!!!!
Én nem akartam ezt forszírozni, de hát ha ez az igény mi tehetnék? 🙃 😁
Valahogy így gondolta.
Tehát ha jól értem, szeretnéd ha egy zsákban házhoz vinnék hozzád egy meleget? 🤔
Lyukas lehetett ez a zsák valahol mert nem hoztatok meleget 😕
Téged is az isten éltessen, természetesen, homofóbia ide vagy oda! :)
Mi 3-an mint tegnap megtudtam himofóbok vagyunk mert zsákba tesszük a meleget és úgy hurcibáljuk. 😏
Köszi.😺
Elfagytak a már kinyílott virágaim is tegnap reggelre.😾
Isten éltessen! Aztán hozd azt a zsákot, mert igény az vóna' rá.
Köszi. 😺
Boldog Névnapot. 🥃
Nem sok az hanem kevés azaz kevés hely van rajta a pocaknak. Imádom mindenhol betartottam a szabályokat is nagyon élvezetes vele menni. Na 1x igen el kellett rúgni neki. Hónajszárítós elérhetetlen árba van számomra, nézegetem az alternatívát azok túra endurók és talán fjr 1300 de igazából sok hengerest már nem szeretnék.
De 😁
Sok neked ez a motor papa.
Át kéne ülni valami nyújtottabb villásra, mivel lassan 50 leszel te is. 😎 (ezzel a szakállal nem sokan hinnék el hogy egyidősek vagyunk, ha egymás mellett állnánk)
Nincs mikiszezon melóhelyen is csesztetnek de csak 1 laza mozdulat mint a képen. 😁
Pupu, ha jön a szezon, maszkírozás nélkül nyomulhacc a télapó biznyicbe ezzel a szakállal! 😃