Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes hogy mikor ezeket először megláttam mennyire nem tetszettek. (a Tánderészhez és az elődökhöz képest) Aztán a mai szemmel nézve tök jól néz ki a mai földönkívüli hülyeformájúakhoz képest. Lehet nálam el kell telnie 15-20 évnek ahhoz hogy valami megüsse a tetszési indexemet. (a nejemnek milyen mákja van hogy így 40 évesen Gemma Teller stílusban jobban tetszik mint eddig bármikor . )
csalhatatlan szimatod van
Azon gondolkodtam egy pillanatig hogy mit ünneplünk, de aztán a félelmetes logikámmal rájöttem. (fegya791220)
Isten éltessen sokáig Fegya!
Köszi Pupu
Az majdnem ugyanaz,szóval penge kis gèp
Nem. Csak hogy oldalnézetből jól néz ki.
Köszönöm fiúk megnezem kipobalom azt Meglatom mi lesz, mondjuk kipobalni ilyen időben nem igazán lehet :-D
sztem annyira nem xar az, meg legalább jól is néz ki.
http://www.totalmotorcycle.com...
Korai R1 est?Azokat már széthajtották Szerintem gyengébbek mint a régebbi sportmotorok,azokban még volt anyag.Az r1 esböl kispórolták az anyagot,hogy könnyü legyen.Egy karton dobozos sörben több fém van mint az R1 blokkjában
Még az ezres előtt volt elképzelés.
Bocs, de páran kerestek már ezzel hogy "ugye az YZF750 ugyanakkora mint az 1000exup?" másrészt csövi FZR750-e és az FZR1000 méretre teljesen megegyezik. Szóval lehet hogy nem írtam hülyeséget.
"Nagyobb (méretre) mint a 600-as és jobban is megy, az ezresnél viszont kisebb" - ezzel tuti kisegítetted lehet, erre nem is gondolt volna

sztem is jó kis gép, bár inkább 20 éve izgatott volna most inkább egy korai R1-et keresnék.
Már van elég motorod
Jó dolog, én nagyon szeretem. (gondolkodtam is rajta hogy veszek egyet)
Nagyobb (méretre) mint a 600-as és jobban is megy, az ezresnél viszont kisebb. Jó állapotút már nagyon nehéz találni és azokat nem is adják olcsón, általában külföldről behozottban láttam néha.
Ezt néztem ki
Sziasztok srácok valakinek tapasztalat yamaha yzf 750R röl? 1996os
Fogalmazzunk pontosan: megetted az összes Oreirót
Én meg közben feküdtem a nap ágyon és Oreirót eszegettem.
Hát ez szóról szóra így zajlott...
Félre nyeltem a vacsorát
Akkor jó pihenést
Akkor jó pihenést
Akkor jó pihenést
Sértegetsz?