Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Közben valójában lassabb lett
Nem a málnásba hanem a biker lelke a hipertérbe hogy milyen speedking lett a gép egy kisebb első lánckeréktől.
akkor lesz sovata utca :D
Jah, és Rodman is ilyennel nyomta: www.imcdb.org/i095508.jpg]http://1.1.1.1/bmi/www.imcdb.o...[/url]
igen. Áttételvariálásnál ezért megy a málnásba a sebmérő.
Jó lesz ez.
Király vagy látod, megérte a befektetett munka
Tavasszal lesz tervben csak Figyeled?,,lesz,,
Arni, hideg van...
Meglett a Suzi távirányító, de nem mész vele sokra, mert el van törve, és a gumi gombok is foszlanak - évek óta nem volt használva. Ezzel jobban jársz:
http://www.ebay.com/itm/Univer...
Sztem én is rendelek 1et a Matyi autójába.
Erre gondoltam.
Elsö kép 1 nap
Második kép 2 nap
3nap hazaút
Én minden évben lemondom a céges bulit olyan időpontra rakják amikor már nem tudok visszajönni a taxit meg nem fizetnék. Akkor bekaphatják a legjobb melós kihagyja a bulit :D
Hogy mik vannak a digitális korszakban!
Voltam a céges év végi kajáláson ami kivételesen hazai pályán volt. (itthonról 20 perc séta erőltetett menetben)
Kaja hegyek voltak de nem tudtuk leenni/inni a keretet. (én vállaltam 5 Unicumot de ez nálam már a piros tartomány )
A fogaskeréktöl veszi a jelet?????
A "valami elektronika" a km óra jeladója.
Ma megnéztem a hátsó lánckerèk 42 fogu gyári mèret.Az elsőröl levettem a fedelet de volt valami elektronika ami takarta a fogaskereket.Azt már nem szedtem le
"Használatban a membrán is puhul"
Pontosan.
Amíg nem lesz megint lágy a gumi a súber felett addig ne is várj normális gázreakciót. (gázt húzol, azaz nyitod a pillangószelepet de a súber nem emelkedik ezzel arányosan mert a membrán túl "merev" még. Ha a használat közben ázik a benzinben akkor újra puha lesz és helyreáll a rend)
1x elég kipucolni a karbit - de akkor rendesen kell megcsinálni. És persze utána rendesen fel is kell rakni (azok a gumi csatlakozó izék nagyon tudnak xopatni, ha nem illeszkednek)
Használatban a membrán is puhul, a karbi "kipucolódik" magától, mert a benya feloldja a lerakódásokat.
Ez ilyen móka sok állás után.
elállítódott a vezérlés 1 foggal