Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladtam az R1-em így minden ruhám minden eladó. Elsőnek lenne egy Berik bőrruhám. 56-os méret, újszerű állapot. 85e Ft.
SOS sürgősséggel eladó pénzhiány miatt, bontott 4db tökéletes állapotú Yamaha R1 1998-as évjáratú motorból származó dugattyúk és hozzátartozó gyűrűk. (2003-as évjáratig passzol) Kevesett futott, hibátlan motorból származnak, sajnos a motort baleset érte, így került bontásra. Csupán ezek vannak már csak.
30000Ft/4db
Hali! Tudnátok ajánlani egy jó yamaha szervizt BP-ten.
El keltek
szeva!
Two Bros dobok nem kellenek a vashoz? :)
telefonszám: 06204678480
sziasztok ! :)
Gyári Yamaha r1 karbonidomok eladóak 07-08-as évjárathoz
ár: 59.000FT de hívjatok nyugodtan megegyezünk!
nem tudom, hogy jók e az előző évjáratokhoz is
üdv.: Gabi
Szia!Megvan minden tartozéka.
Akku töltőhöz megvan minden? Az a motorba építhető szett is?
Oké engem érdekelne a csizma meg a kesztyü.Ha lehet több képet is küldjél légyszi.
Szia !holnap tudok küldeni.
Szia a csizmáról meg a kesztyüröl tudnál nekem képeket küldeni. E-mail cimem szucsi1975@freemail.hu
Persze nem mindegy mitől törik el. Ha anyagfáradás vagy egy nagyobb súlyú személyt nem bírt el "sztopi" utáni földetéréskor akkor nem olyan nagy a baj. De rendszerint elég szépen kell ahhoz eltaknyolni, hogy sérüljön a segédváz. Tehát ha az tekeredett, sérült, akkor sok minden más is. Mindent rendbe lehet hozni, össze lehet rakni, de én azért óvatos lennék......inkább kerülendő az ilyen motor.
Sziasztok!
Befejeztem a motorozást,így eladóvá vált pár dolog.Ha valakit érdekelné valamelyik,akkor kérem jelezze!Nemsokára képeket is teszek fel.
-Spidy kétrészes piros-fehér-fekete bőrruha 50.000Ft ,kb 175-180cm magas és 80-90kg emberre jó,hibátlan állapot
-Shoei Raid ll.-es sisak piros-fekete karcmentes,új belső ,tartozékaival xl méret 40.000 Ft
-első-hátsó Bike Lift emelő 20.000 FT
-Arlen Ness esőruha 1x használt 8.000 FT újszerű
-Forma mirage piros-fekete csizma nagyon szép állapot 44-es 15.000 Ft
-Prexport piros-fekete kesztyü, újszerü állapot, XL-es 7000 Ft.
-Akkumlátor töltő prémium-automata 1x használt ctek xs800 8.000 Ft.
-aláöltözők: én 175cm magas 80-85 kg vagyok,
téli nadrág 3000Ft
nyári felső Hally Hansen 3000 Ft.
nyári alsó nadrág Dane 3000 Ft
Nagyjából ezek vannak.Minden cucc újszerü állapotban van.Ha valakit érdekel valami keressetek.
Köszönöm!
pedig szépen el tört
ezen el volt törve,és nem is kellet neki nagy esés hogy el törjön.......meg hegesztették,és ugyan ugy ment tovább azóta is
Ilyesmire gondoltok? Bukfencezett a levegőben.
Kigyengettük... na jó csak vicceltem, vettem másikat.
Ne vedd meg!!!
Na igen. Egykétszer lehetett a feje tetején az a bringa. De pohi már leírta. Befolyásolni nem fog semmit. Csak igen nézzétek át a motor minden porcikáját, nehogy pofára esés legyen.
Annyiban, hogy ahhoz jól össze kellett törni a motort, hogy az is eltörjön :D
Egyébként újabb motorokon általában cserélhető a segédváz, lecsavarozható.
Igazából semmiben nem befolyásolja a motor viselkedését.
Az már annál inkább, hogy mi történt még a motorral amit elhallgatnak.
Sziasztok! Mekkora gáz ha a segédváz - hátsó idom váza - törött volt, és heggesztve lett? Miben befolyásolhatja a motor viselkedését? Illetve műszakin mennyire cécóznak vele :) ? Válaszokat előre is köszönöm! Üdv.
értem.köszönöm