Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja jólvan! Látod egy vessző hiányzik és egyből mást értek!
De miért sajnos 2005-ös a vas!Az enyém 2000-es!
Hát akkor nézd meg a féklámpa kapcsolót ott van a fékpedál felett! Elméletileg az csak zárja az áramkört mint a vízgomba ha lehúzod a vezetékeket és összeérinted és világít akkor már tudod is hogy ki a ludas!
Hali! jó ,hogy írtad ezt! Vettem én is egy kis műszert ! Te hova kötötted? Hova kössem? Ja én 160 km mentem de csak azért mert 4 5 hónapos juasa akkum van!
Hali R1_tulajok, egy gyors kérdés... Féklámpám nem működik sajnos 2005-ös a vas... Valami tipp? Ülés alatt egy biztosíték se égett ki, a lámpa világít.. huzalok épek.
Esztergáltatsz egyet. Lehet kapni, ilyen fekete poliamid rudat. Én is csináltattam.
Sziasztok R1-esek! Tudtok abban segíteni, pont ugyanilyen bukógombát honnan tudok szerezni? (csak 1 db kellene).
Így, ahogy írod. Döglődő generátorral még 100-km-ről lekapcsolt lámpával hazamész, és nem kell tréler. (tapasztalat)

Egy kis feszmérőt nem tart sokból felrakni, kb 1000Ft-ból kijön.
3 szál jön ki a generátorból, méregetned kell őket egymáshoz, gondolom ezt csináltad....1-es a 2-eshez, 1-es a 3-ashoz, 2-es a hármashoz és úgy adja a feszültség értéket. Ha valamelyik szál nem jó akkor az kiderül. Akkor bizony generátorhiba. Megreped a szigetelés a vezetéken, áthúz, megég szintén áthúz.......jó móka...
Tudom őt ajánlani "motobees":

link

Egyébként biztos a generátor a ludas, nem a fesszab?
A generátornak szokása megégni....a fesszabnak meg felpúposodni és túlmelegedni
A kis műszer arra jó, hogy látod mikor megy el a töltésed, ekkor lámpa lekapcs, vagy az égőkről a csati lehúz és jó esetben még hazaérsz az akkudban lévő feszültséggel.
R1 teloszimering 2004-2006. 1500ft Mas tipushoz is jo lehet!
0630-645-8746
Yamaha R1 tuning tukortalp takaro elado. Leszedett tukornel ez az elem rogziti az idomot. Uj! Brutal jol nez ki! Uj ara: 11500, en barati 7000ft kerek erte. Alku nincs.
0630-645-8746
köszi
Na hali! Mint tudjátok tőltés hibával küszködöm! Hol van hol nincs gencsi 70 volt ! Kérdés ? hátha tudtok okosat mert semmi kedvem végigbogarászni mindent ! Hol merre lehetnek buktatók oxidált csatik , testelések amik ezt eredményezik? gencsi csati és a fesszab is szép tiszta! Ötlet?
Alkatrészek topik.
Keresném de hol? :D
Atixot kerezsd
Tökéletes
Rn19hez is tudnál ha úgy adódik?
20 616 6341 ez nem jobb?
Tudnál adni egy email címet, hogy megbeszéljük?
Simán lehet, csak lehet, hogy 10 évet pályáztak vele, enyémben sincsen több, évi 1200-1500 km-t megyek vele, csak azt mind pályán...
az enyémre is azt mondták lehet a kuplungkosár zörög...utcára pirelli diablo supercorsa