Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az érné meg ha olcsón adnád mennyire gondoltál?
Persze gondoltam ! De a motorok 70% ban 35 vagy 40 ezer km van! 15 évesen vagy 20! a 2 évesekben meg 10-15 vagy 7 ezer! akkor most mi van!? Ezen kár vitatkozni te is tudod ,hogy egy 15 éves rn 04 ben nem lehet 35 ezer km!
Én spec Felhívtam az ADAC-ot fél óra és ott is voltak! Jött egy tréler feltettük és vittek haza! És ez 100 euró egy évre!
Én 5-6000km-t 2-3 év alatt megyek.
Az elmúlt 1 hónapban 1-szer motoroztam (~100km).
És ebben az évi 2-3000km-ben van egy évenkéni ~650km-es túra (Mariacell).

Neki meg Erzsike van nem Erika :D
Amúgy azt ki lehetne fejteni, ha a műszer azt mutatja, hogy nincs töltés akkor mit csinálsz a világ végén? Van nálad egy aksitöltő, és bekéred magad félóránként tölteni. Szerintem vannak helyzetek, amikor sajnos csak a jószerencsére van hagyatkozva az ember.
Ha behuzom is csörög de máshogy kicsit.gyári rendszer van two brothers dobokkal,igazabol az exupnak is elég jellegzetes hangja van mikor ráadom a gyujtást először meg is ijedtem elötte egy rj15ös r6 om volt az nemadott ilyen hangokat...
Írd le az email ed és küldök neked dolgokat!
Azért ez nem egészen így működik!Ha valaki vett rá egy nyitott sportdobot és tett bele egy k&n sport szűrőt akkor biz annak elég nagy a valószínűsége ,hogy hozzá is fuvókázták a karbikat!Egy papírszűrőnek nincs akkora áteresztő képessége ! megbontottad a láncot!szívna de nem tud a benyát meg kapja meg ott a nyitott dob?
Hali! Az enyémben 43900KM van de ez totális kamu! Meg a tiéd is! Már bocsi!Egy koca motoros aki idő szűkében szenved megy egy szezonban mondjuk úgy 5 6 ezret!vagy többet ha a motorod 15 éves akkor szorozz és nár látod is mi a gebasz! Az enyém is nagyon szép a legapróbb kis alkatrészek is a helyükön vannak meg tiszta is a blokk de akkor is kamu!A tőltésem úgy gondolta , hogy feladja nekem a leckét mert most mikor rámértem 14.5 voltot mértem az akkunál! Megnézem majd 90 fokos motornál is!A gumiméret itt németben be van írva a forgalmiba csak azt a méretet lehet rátenni mást nem mert kiveri a faszod a polizei!A neten vásárolható generátorok EGY NAGY LÓFASZT sem érnek ! Itt az új normális gencsi 500 erika (150000) ft fesszab 100 erika!Ha behúzod a kuplungot akkor is csörög?Állítsd le és ütögesd meg a dobot erősen de ne mint a barom ! Ha azt a csörgést véled hallani amit járó motornál akkor lehet az exup szelep zörög vagy valami van ott alul aminek nem ott kéne lennie! Vettem én is most egy kis tőltés jelző műszert bekötöm majd jó ha van 6 erika volt!Hát ennyi !
Üdvözletem
kérdésem lenne hogy rn-19nél ha csörgö,ducati szerü(azért nem olyan hangos) hangja van a kuplungnak az normális e.pár rn19et meghallgattam azoknak is olyan volt de nemtudom engem kicsit zavar.ha már volt kérdés és megbeszéltétek akkor sorry nemolvastam vissza az egészet :)
Nekem a 200/60 elfért neccesen.
Pirelli Angel GT utcára fasza.
zolika01 tol kérdezném,hogy hány km van a motorodban? a generátor és a feszultségszabályozo miatt kérddezem,hogy mikor kell számitani a cserére. ebben az r1 ben amit vettem 32000 km van. ha várhato nemsokara akkor inkabb megelozzom a bajt és veszek ujjat ,mert a példadbol okulva nem szeretnék lerohadni valahol én is az isten háta mogott csak épp angliába.1.300 at mentem amugy eddig 1 hét alatt és egy baromi eros motor ez,a csorgés megmaradt alacsony fordulaton vagy minek nevezzem de amugy semmi. gumikat is vennék ujjat mert ezek mar 4 évesek és bár nem kopottak nagyon de mivel nekem ujj a motor nem akarok ezekkel a gumikkal járni.az az osszeg amibe kerulnek már ugyy is elenyészo ehez az egészhez képest.jo minoségu gumit vennék ,ha valaki megirná hogy ezekre a motorokra mi a legjobb az segitség lenne.az ára nem érdekel jelenleg és az sem ha elkopik hamar,jo legyen ennyi a feltételem a gumikkal kapcsolatban. illetve lehet e szélesebbet feltenni? mekkora a max amit fel lehet tenni,? semmi ész érvem nincs csak egyszeruen tetszenek a széles gumik.ha a gyari méret mehet csak az is jo csak érdeklodtem hatha valakinek van fent valami szélesebb- koszi az infokat és az eddigi Hasznos tanácsokat.
illetve vettem bele uj légszurot és a régi egy K N sportlégszuro volt.nem tudom mikor tették bele mivel 1 hete vettem a motort és péntekre jottek meg a dolgok a szervizeléshez,szoval ha kimosom a K N szurot azt legkozelebb visszatehetem vagy vegyek masikat és dobjam ki a pi...ba ezt?
SZEVASZTOK
az lenne a kérdésem,hogy a képen a bejelolt 2 pontot nem kellene e osszekotnie e egy csonek? nemrég cseréltem gyertyákat és ez a megoldas kicsit furcsa,mivel nekem ugy tunt,hogy onnan hiányzik egy cso. valaki tudja a megoldast?
mit ér meg neked?
5000Ft, BP. 22-kerület.
Sziasztok!

Érdekelne 2003-as R1-hez kuplungkosár!
Az jó :D Ára az hogy alakul? Meg hol van helyileg?
Köszönöm!
Igen piros színű.
Sziasztok! Van valakinek eladó 2002-es első sárvédője?
Előre is Köszönöm!
Van valakinek tapasztalata motul 7100 10w60-as olajról? A 10w40-el mellé nyúltam.
Üdv Uram! Mi a helyzet? Mikor cserélted le a jó kis DRZ-t? Mikor csapatunk egy olyat mint régen?
Persze tudom de csak egy másodpercre vettem le !Mindegy ma töltöm (most) az aksit aztán majd csütörtökön megnézem mi a szitu! Majd írok mi a stájsz!Köszi a segítséget!
Nekem mikor elment a töltés a fesszab hullott be ....Ja generátort meg úgy mérünk ki hogy: A 3 szál vezetéket egymáshoz,a multiméter váltóáram állásba,járó motornál. Alapjáraton kb 50V.......
Ez rossz ötlet volt! Járó motor soha ne menjen akkumulátor nélkül. Az esetleges feszültségcsúcsok, zavarok rákerülnek az elektronikára, pl. gyújtásvezérlő és tönkretehetik.

A fesszabályzó üzemszerűen melegszik. Ha nem rossz, akkor is melegszik. Ha elromlik, inkább átereszteni szokott, felengedi a feszültséget 14,4V fölé.