Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,
Kedves bontósok. 09 hez van esetleg jobbos és balos sarokvédő lemezetek? Ha van, mennyit kértek érte.
Köszi :)
Bar en lehet a helyedbe mar beletoltam volna a dunaba a 760as szamlaval egyutt
Megertelek sztem enis elgondolkoznek.csak azabaj most lesz egy szinte uj motorod..most eladni megint esszerutlen plane ha azt veszed amennyit bekeraktal.sose jon vissza.valtocserekor enis igyvoltam aztan megmaradt
Reméljük, most még kímélő üzemmódos tesztidőszak megy, de több hozzáértő szerint egészséges hangok jönnek a blokkból. Persze ez ilyen, én is egyet értek az "akinek majomra van, legyen banánra is" mondással, viszont azért már idén a summa 760-al szerintem túllőttem az ésszerűségen. Lassan ebbű' válóper lesz asszony már igen morci miatta. Lehet váltás lesz, mert sajnos ebben a típusban már nem tudok annyira megbízni mint előtte, csak hát megy a kérdés hogy mi a f*szt vegyek egy kb. (nekem) tökéletes motor helyett...
Remélem most már sokáig jó lesz :)

Nekem is most jöttek meg a gyári alkatrészek a vízpumpához, talán jövő héten végre sikerül összerakni.
Számolgattam én is....olyan 380.000-nél tartok mióta nekikezdtem, persze ebben benne van az átírás, gumik, telószárak, gyertya, fékolaj, olaj, szűrők, matricaszett, kormányteló, tankpad, stb. szóval minden.....

Ilyen ez a hobbi :D
410 lett a vége, de csak azért mert a generátort még kivettük belőle, illetve a kuplung oldali dekli nem volt rajta. Ebay-en nézelőttem, ott sincs 450 alatt, csak ugye oda még jön a jó kis áfa meg vám..
Helyesen:

www.allballsracing.com/25-1474.html
www.allballsracing.com/25-1403.html

Hátsó és első szett. Száma alapján kereshetsz ebayen pl. Amazonon pl. Szimmeringgel együtt jon
Most latom h olyan repsolod van mint haveromnak, mi csereltunk egy karikara - elso kovetkeztetesunk h a repsol konnyebb, viszont az r1 meg erosebb.
En 23al vettem most 28korul megszolalt benne a kuplung (kuplungkosar) de egyenlore en igy hasznalom aztan ha durvul a hang csere. Rajtolast meg a kerot kerulom vele
Sziasztok.
Van vkinek RN19-re pályaidom eladó?? Vagy valaki aki gyartassal foglalkozik normalis aron? Köszi
Még az a jó , hogy senkit nem érdekelnek a semmitsem érő tapasztalataid... motortolvaj féreg.... amugymeg kösz reklámot köcccsög.
De gondolom azért volt bajod Atixal és Ricsivel, mert neked nem az Ő áruk feléért adtak neked valamit!Ugy mint nekem is meg magyaráztad hogy a K9 1000 esket amik meg fordultak nálam azoknak a reális ára 1.5-1.7 millió Ft! És láss csodát 2.4_-2.5 között elmentek, hogy is lehet ez????
Sose voltam bontós, régebben hoztam be külföldről motorokat, azokat se bontásra, de több éve már hogy nem foglalkozok vele.
Kezdjétek el ajnározni az Atix-ot is
elöl 2x 60/22LLU/5K, hátul 2x 62/28-2RS, 1x BKM354220-1UU
Probálj olyat keresni ami nincs szét ba...szva. Szeretni fogod jó kis motor :-)
Sziasztok :)
Érdeklődnék,hogy valaki cserélt e már 2006os RN12-es R1 első-hátsó kerékcsapágyakat és tudna e nekem csapágyszámot vagy máretet írni/fényképezni.
Olvass vissza picit
Kuplung!
Helló érdeklődni szeretnék motor vásárlás előtt álok és a Yamaha yzfr1 2007-2008 közti évjárat felől érdeklödnék mire figyeljek vásárlásnál tipushiba stb,, menyi km-el érdemes még megvenni?? köszönöm
Inkabb tobb mint kevesebb
5kilo sztem egy normalis
Sose lesznek barátok, konkurencia.
Nekem Ricsivel sosem volt bajom,való igaz,hogy nem olcsó,de van neki.
Utoljára gsx-r váltót vettem,tőle kifogástalanul működik.
Nem ismerősöm,nem haverom.
Nem szép amit csinálsz.....
Mennyiért sikerült blokkot szerezni?
Kíváncsi vagyok az árképzésre...
Tudom, de nem is ez volt a lényeg, az igazi mondanivalót nem értette meg.