Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Véleményem szerint nem lehetne rajta fémreszelék. Elég keveset mentél vele, hogy így nézzen ki.
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni. A válltó jelző fehér lámpát hogyan tudom beállítani, hogy milyen fordulatnál kezdjen világítani? Most 7000- nél már világít. 2005-ös évjáratú R1.
Sziasztok!
4500 km alatt ilyen lett a mágneses olajleeresztő, eddig nem mágneses volt, szóval nincs összehasonlítási alapom.
2007-es R1-ről van szó, 43000 km-rel.
Nektek mi a véleményetek?
Általában a kínai gyártási minőség függ attól, hogy azt ők maguk hamisítják, vagy pedig egy cég helyezte ki a gyártását oda.
2009-2014 között R1-hez keresnék első villát és villahidakat (alsó-felső). Tud valaki ilyesmit eladót?
Hat lehet h van benne valami de nekem nagyon idegen..a labtarto amit vettem sem nevezheto kifejezettem.olcsonak 130 euro volt...persze a pp 100ezer van azert kulonbseg.de minosegben is.en most vettem egy bilincset ami kinabol jon de azblesz elso h normalis kereteken belul megprobalom tonkeretenni
Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy elindulás után sokszor előfordul, hogy egy darabig nem mér a km órám, csak 0-át mutat. Minden más működik. Aztán kb egy 10km megtétele után helyrejön és onnantól kezdve semmi baja. Van valakinek tippje, hogy mi lehet a gond? Én kontakt hibára gyanakszom. Hol van ennek valami jeladója, vagy csatlakozó, amit megnézhetnék? Köszönöm! 99-es R1.
Nem mindegy melyik Kínai gyártótól vásárolsz. Vannak silányabb és teljesen jó termékek is.
Az összesre nem mondható el, hogy biztosan rossz.

A kormánytelót többen használják körülöttem, eddig bevált mindenkinek.

Idomszettből volt rosszabb,jobb is.....a legutóbbi kintről rendelt repsol honda szett szinte teljesen gyári minőség.
Az öreg dicséri és használja és onnan lett ennyire ismert motoros körökben. Nem tudom milyen lehet, biztos jobb mint egy hamis Motul, ha már a hamisítás a téma.
Nekem LSL van. Erről haverom jut az eszembe, aki vett egy kínai replika kesztyűt, bírt egy évet, utánavett valami olcsó Shoxost az sem bírta, most MugenRace van neki ez bírja, mondjuk így megtapintva nem tudom az aszfaltot mennyire szereti.
Nem gondoltam meg, motul párti vagyok. Csak érdekel, hogy miért dícsérték annyira, még nem is hallottam erről a márkáról.
Utana enis megvettem a pp-t..arany igazsag: aki olcson vesz ketszer vesz...
Lábtartót én is cseréltem, nem volt olcsó, de akkor ezek szerint megérte. A kínaiaknál ami feltűnt még, hogy az eloxálás nem bírja rajtuk, kifakulnak. Viszont ez apró hiba, ha azt nézzük. A pontatlan méretekről hallottam, sőt láttam is egy kínai idomszettet közelről. Persze megértem, aki sajnálnak kiadni sok pénzt ezekre, de szerintem akkor már jobb a gyárinál maradni.
Sziasztok!
Eladnám a képen látható karcmentes Bendorf fantázianevű dobomat.
Elég nyitott, de adok hozzá tompítót.
Tökéletesen illeszkedik a gyári helyére.
2002 RN09-en volt, de nekem jó a gyári...
Összekötővel együtt adom.
Összesen 20 ezer forintért vihető.
Akit érdekel, 06202671477 szhkovada@gmail.com
Nem placebo a draga cuccoknal figyelmet forditanak a minosegellenorzesre.kinainal nem.ha mondjuk egy bilincs kell csak tenyleg vagy egy alu cso az lehet jo a z bolcso tomeggyaras miatt de annal is jolenne tudni az anyagminoseget..parszor mar kibeszeltuk ezt a kinai temat en 1x vettem 1 kinai labtartot..elvileg nemegy komplikalt szerkezet nem?de amit ellehetett rajta b@szni az elvolt.furatok nemjo helyen gl szemek szorultak nemadta ki a fekcso hossza stb stb...
Igen ez egy kalap sz@r.szerencsere nem sajat de en aztmondom hamar kinait vesz valaki csak nagyon egyszeru dolgokat olyat amibe mozgo alkatresz van vagy meretpontosnak kell lennie semmikepp.valaki fékbetetet is kinait vesz ahhoz nagyon nincs mit hozzafuzni
Lehet placebo, de én a drága kiegészítő gyártók termékeit szoktam vásárolni.
Mondjuk ez ránézésre még újonnan is elég szarul nézhetett ki... Hilti szalag vastagságú aluból... :))
Jó, csak mert nagyon gyorsan meggondoltad magad.
Nem
Ez is egy jol mukodo kinai cucc.vegyetek csak..
Hát a kínai hyperpro klón kormánystabilizátor az 7500 Ft a hozzá való tartó szintén 7500 Ft.....teljesen jó....és megúszható 15.000-ből.
Meg kellene nézni az átmérőjét az Öhlinsnek.....meg látni kellene milyen a kialakítása.....hátha jó a kínai felfogatású tartó.....
Sziasztok! Szerváltam egy ÖHLINS kormány stabilizátort! Honnan tudnék hozzá legjobb árban jó felfogató konzolt venni? Rn09 (2002) Köszi!
Rosszat mondtam?
Sziasztok! Több évi Hayabusázás után, most úgy alakult, hogy egy 2005-ös R1 tulajdonosa lettem. Nagyon bejön hogy könnyű, kicsi, jól megy, és a forma is egyedi. Olajat eddig Motul 5100 10w-40-et használtam, gondolom ehhez is megfelel. Esetleg más javaslat? Valamint gondolkodom egy túrakormányon. Szerelt már fel valaki közületek? Milyen kormány fér el, hogyan lehet felfogatni, elég hosszúak a bovdenek?