Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Sportmotor vásárlására adtam a fejem. Egy 2004-es R6-ost néztem ki, nagyon tetszik a gép. 193 cm vagyok. A kérdésem az lenne, hasonló magassággal rendelkező illetőnek van e tapasztalata ilyen géppel, illetve mit ajánlana ha ezt nem. 2005-ös CBR 600RR-el sikerült mennem egy napot, de rémálom volt. A kormány szinte a gyomromban volt, nem volt túl jó érzés. :)

Köszi
Na a válaszra Én is kiváncsi lennék...! Amúgy mennyi ennek a tipusnak az üzemi hőfoka? Nekem ugyan ezt csinálja,de Én a karbira gyanakodtam vagy a benzin szűrőmre...!
Én mst vettem egy 99-es R6-ot az első nagy próbánál előjött ez a "baj" (?) nekem is,és bevallom megijedtem,h ennyire magasra ment a vizhőfok...! Aki tudja a választ a "baj" okára azt Én is megköszönném...!
Sziasztok!
Vettem egy 2001-es évjáratú R6-ot.
A problémám az hogy 95 C vízhőfoknál elmegy az alapjárat és ha nem figyelek oda la is áll,és nem tudom beindítani,csak ha várok vele annyit,hogy kellőképpen visszahűljön annyira,hogy beinduljon.
Ez olyan 88-90 fok körül szokott megtörténni.
Valaki segítsen ha tud köszi előre is!
Ettől a szezontól én is r6 os lettem!
Sziasztok segitseget kernek töletek van egy r6 om 2001 karbis de sajna alsó tartomanyban torpan ,meg az alapjarat sem valami jo valaki tudna ajanlani valamilyen fuvókàt amivel jobb lenne . Elöre is köszönöm!
A 2002-é jó, mivel 2003-tól volt modell váltás.
Yamaha R6

Nem rosz!
Sziasztok!
2000-es kiadású r6-ra keresek üléstakarót, de eddig nem találtam csak 2002-esét, az jó lehet nekem?
Előre is köszi a segítséget! :-)
Ha nem tudnátok megoldani a gépek téli tárolását...Téli Motortárolás a XVI. kerületben M0 kijárttól 1,5km-re!
(Fűtött-zárt-átjárás mentes riasztós teremgarázsba)

hogy jó helyen pihenjen a téli álom ideje alatt a motorod

már havi 3000,-Ft-tól! (gumi nyomás ellenőrzéssel-akksi töltéssel)

info:
motortarolas@gmail.com

06304787780
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hogy: Néztem egy R6os mocit, szép és jó de vmin megakadt a figyelmem, a következőn: a tulaj azt írja hoyg 2004es évjáratú, és 2006ba lett forg-ba helyezve. Ez szép és jó. DE. Ezt a nagyobb kasztnis R6ost nem csak 2002ig gyártották? Szóval mi ez a +két év? Mert nem az, ha tényleg jó a moci akkor jólvan, csak azért ahoyg néztem 650körül is lehet szépeket kapni, ez meg 100assal több. Köszi szépen előre is a válaszokat! Itt a link a motorról : http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r6_25kw_akorl-620551

8
Helló
Sajnos a gyereket nem értem el, de motor az lett! :)
Hali!

Sikerült?
Örök hálám.. Köszi :)
Hello!

Itt egy e-mail cím.
Ezen remélem eléred :)
szixai@msn.com

Üdv!
Kerítek valami más elérhetőséget.
Sajna mostanság nehéz elérni...
Kis türelmedet kérem.

Üdv!
Helló viktor88!
Nem tudnál valami más elérhetőséget szerezni az R6 tulajával?
Tényleg érdekelne a motor, ha csak nem az ország másik felén van.
Próbálkozom! Köszönöm Viktor88
Hello!

Ezen a számon elérheted az R6-os tulaját: 06704188895
Bár állítólag sokszor ki van kapcsolva...
Sok sikert

Üdv!
Helló Viktor88 !
Engem is érdekelne a motor elérhetőséget küldenél?!
Ha bárkinek van vagy tud eladó R6-ost szép megkímélt állapotba érdekelne!
Elkérem és küldöm is.
Hello! Viktor88 Tudnál nekem küldeni egy telszámot amin tudok beszélni az eladó R6 tulajával ?
Supermoto5@gmail.com

üdv.
Hello! Viktor88 Tudnál nekem küldeni egy telszámot amin tudok beszélni az eladó R6 tulajával ?
Supermoto5@gmail.com

üdv.
sziasztok 99-02es R6 hoz keresek elsölámpát akár joboldalt sérültis érdekel de leginkább ép :) köszi hali
Sziasztok!

Ha valaki esetleg most tervezne motort venni, az egyik haveromnak van egy eladó 2003-as R6. Nagyon szép állapotban. Családi okok miatt eladó. 650 000Ft-ért. Azonnal elvihető.
Sziasztok!

Van egy eladó komplett új festetlen verseny idom szettem 2005-ös évjáratú R6-hoz, az adok veszekben.

Üdv: Eddie