Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nyitótúra útvonala tökéletes lesz. Én megyek mint 1 éve is jan. 3-án
Szemétláda! Irígykedem... Bár a segged azért szétfagyhatott ilyen hidegben!
Köszi Pisti...
Az az igazság hogy most meg kell, hogy kövess! Szőke nőként viselkedtél! Nem a hozzád intézett hozzászólásomra reagáltál! Nézd csak meg jobban! Amire te reagáltál, azt DDT500-nak írtam! Amit neked írtam, arra meg nem válaszoltál! Remélem érted... kicsit körmönfont voltam...
Amihez közöm van ahhoz írok! Elloptál több percnyi pályamotorozást az öncélú magamutogatásoddal! Bár ha R6-o lene én is inkább összetörtem volna! Vegyél most már egy motorkerékpárt!
Én ma is motoroztam! 200káemhá megvolt!
Kattints az előzményekre Asszony!
Nem is neked szánta rider
Drágaságom,neked nincs most R6-od,ha jól tudom...
Egyébiránt kicsit régebb óta vagyok a klubban,mint te,ha viccnek szántad,akkor csapnivaló a humorod,úgyhogy csiszolj rajta kicsit,ha már a mocidat nem tudod polírozgatni!
Makett vagy igazi? Mond a címet!
Neked mióta van R6-od? Mit kontárkodsz itt!? Írj a Gixxer topicba!
Rider,teljesen meggyilkoltad a gépsámánt?
Nálunk van egy hibátlan járgány a garázsban,ingyé elviheted!
Csak le kell porolni!
Nem öltél meg még eleget?
Hello mindenki! Régi ismerősök... még mindíg nincs R6-om... Ha vki fájó szívvel megválna féltett, hibátlan, kevés km-es R6-jától, ami pályát se látott, olcsó pízért megveszem, csak szóljatok!
Jó elgondolás!
De madj januárban. Hamarabb nem sok eséjt látok rá!
Nyitótúra meg január 19.-én. Talákozó a Hősökön!
Útvonal: Andrásy, lánchíd, déli, moszkva, nyugati meki forrótea, és mehet mindenki haza!
Ha ló nincs, akkor jó az R6 is
Nyitótúra? Felőlem bármikor, ha nincs jég
Bár az idei túrákat szerintem egy kezemen meg tudnám számolni. Klubtalit nem szeretnénk valamikor? Legalább röhögjünk egymáson, ha már motorozni nem tudunk
Ez a "régi szép idők..." kicsit kamusan hangzik.
Ha ló nincs? Amúgy mizujs, mikor lesz a nyitótúra?
Régi szép idők emlékére eljöttünk újra! Na meg a technika is közrejátszott!
Még szép! Egy kis technikai probléma miatt nem áll meg az élet.
Jó nekünk ez a fórum is
Nocsak nocsak, előkerültek az R6-klubosok?
Ez az amire nincs válasz! Lehet van köze hozzá, lehet nincs! Lehet Zozo beszélt Rezsővel rola, csak aztán mivel ellaposodott a dolog bevonták a yamaha hungáriát! De ez csak találgatás! A lényeg hogy lesz, de a legfogósabb kérdés, hogy milyen feltételekkel lehet indulni? A licensz egy dolog, de nevezés stb! Akik a trophyban indulnak ugyanazért a pénzért nem fognak átjönni onnan, akik meg ott nem mennek, azok talán pont a pénz miatt nem fognak ezen sem indulni!
Ez jól hangzik!
Bár nekem nem sok keresni valom lesz ott azt hiszem. Szerintetek ez a Zozo féle szervezés eredménye? Vagy tök külön kezdeményezés?
2008ban jön az R6 KUPA!
Idézet a brorganisation.hu-ról:
"
008-ban jön az I. Yamaha R Kupa!

A Yamaha-Motor Hungária Kft. és a BR Organisation Kft. megegyezett abban, hogy 2008-ban első alkalommal egy Yamaha R1-R6 kupát szerveznek a Hungaroring versenypályán.

A várhatóan öt versenyből álló sorozat versenyei a BRO Fun Racing események alkalmával kerülnek majd lebonyolításra. A két kategória (R1-R6) együtt fog indulni, külön értékeléssel. A műszaki szabályok (Supertock) később kerülnek ismertetésre. A gumiválasztás teljesen szabad lesz.

A versenyeken csak MAMS licenccel lehet indulni, melynek intézését a BR Organisation Kft. végzi.
"

Kiváncsi leszek a nevezési díjra! Rem nem Trophy kategória, mert akkor nem sok nevező lesz!
Ice! Nálam van a telóolajad. Vigyáztam rá nagyon. A héten összefuthatunk és átadom a légszűrővel együtt.
pajzs, Te smst olvasni és nem fogadott hívásokat csekkolni tudsz?
beugratós kérdés volt....
írtam smst és kerestelek is, de azóta is semmi vazze!