Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R6rider: Felvettelek skype-on, bár most egy darabig valszeg csak telefonon tudsz elérni.
06205592345
Remélem nem lesz olyan erős, nekem tetszene ez az R kupa.Biztos lennének jó csaták de gondolom itt is lenne 2-3 ember akik elől elhúznának Mondjuk már egy helyel előbbre lennénk mer Brian barátom nem indulna a gsxr-el B
Hali!
Jónak! Kiváncsi lennék a részletekre! rem lesz jó pár jelentkező! Nem hinném, hogy DT erősségű lenne, nem sokan mentek R6-al ott emlékeim szerint! Azrét rem lesznek jó csaták! Csak lennénk már ott!
Igazság szerint kp.-re keresek mocit! Tudnom kellene még többet a gépedről, részleteket. Az ember nem ugrál csak úgy BP.-re, főleg így ünnepek előtt... A ringen láttam 1szer, ha jól emlékszem, de abból annyi maradt meg, hogy kék...asszem...! Megbeszélhetjük privátba is, ha gondolod, lejjebb már adtam elérhetőségeket!
Hát én nem is veszekedésre gondoltam...! A tippeket sem arra adnám! Mi is szoktunk a nejemmel olyat sokat játszani kettesben...! Na sejted már?
Anyjuk: najó... tudod hogy mindíg
R6rider: gyere el, nézd meg, mondj rá valamit
ha gondolod átvállalhatod a hitelt de kis is lehet fizetni ha úgy vagy vele
persze csak ha tetszik
Anyjuk: többnyire
Ice: sajnos per pill. túl sok az a harmincvalahányezer havonta és idén is max 1-2.000km-t mentem.
Nem nem!Apjuk csak a jót kapja belőlem!
Feszültséglevezetésre ott az apjuk...nem? Ha kell pár tipp csak szóljatok! Rem nincs harag? Részemről minden all right! Yamahások tartsunk össze legalább...!
Szevasz mester!
Jónak tűnik a yamaha kupa
Kiváncsi lennék mennyien indulnának, hátha nem lenne annyira erős mint a DT
Bocs,pedig már azt hittem levezethetem valakin a felgyülemlett feszültséget,de hát nem vagy partner benne...
A hajszínem pedig mindenre mentség!
Ahogy a dolgokat elnézem mi jövőre csak biciklizni fogunk,majd tekerünk utánatok a nyitótúrán...
Akkor ezt kínálgatta az asszony? Több infó kellene... megdumálhatjuk MSN-en (rozsasandor72@hotmail.com) vagy Skype-on (rozsa.csalad3) is! Bár az az igazság, ha az én asszonyomon múlna, én sem vennék motort... de hát pótolhatatlan vagyok, ezért inkább elnézi....
Kinyírlak ha eladod...
R6rider: 2004-es R6 fém fékcső, kormánygátló, akra dob picit sérülten
asszem 12.000 km körül van benne
Hi R6Rider!

2005ös R6, szép kék :)
bővebb infó: buba12@citromail.hu

Üdv
Csak a motortalanokat térítem!
jó estét emberek!

zajlik az élet ahogy látom, majdnem mint régen amikor a bukógomba volt a sláger

DDT ez R6 fórum ne eröltesd a GSX-R-t inkább a GS-ben produkáld magad,
Szép a motorod, de én min. "04-eset szeretnék, egyébként az enyémet 920 eft-ért adtam el csúszássérülten. Most úgy látom 1.4-1.5 körül lehet "05-"06-osokat venni. Ja, és pont a tartósság az (49 ekm), amiért R6-ost vennék leginkább + a minőség!
nembaj... hadd menyjen csak
Megy újra az r6klub oldal
Nekem van egy eladó R6-om!Ahogy kívánod,pályát nem látott,(csak 3-szor),hibátlan,(eldőlés miatt a fejidomon van egy 3 cm-es törés),és legfőképp kevés km van benne(csak 49 e)!Szal ha gondolod,nagyon fájó szívvel,de elboltolhatjuk.950-be a Tiéd lehet!:D:D:D
Érdekes mód csak a kezem fázott. Pedig nem is voltam olyan húúú de beöltözve. Fűtött a fiatalos hév! A moci viszont szereti ezt a hideg levegőt! Úgy húz mint egy hatökrös szekér!
óóó nagy királyság lesz, remélem ez az R szériás kupa sorozat
az a baj csak a Hringen lesz (nem mentem még soha ott)
majd dobjatk infót, ha valami ujat is megtudtok!