Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha 99-02-re kell, nincs, de 03-05-re van!
Üdv!
Valakinek nincs elfekvőbe egy r6-ra való kipufogó dob?
Eladó meg maradt pár alkatrészem:
-Gyertya CR10EK keveset futott 4 db 6 ezer
-Plexi 99-02 6 ezer
-Kormány csapágy 99-02 3 ezer
-Gyári fék és kuplung kar 99-02 6 ezer/pár
-Tengely gomba keveset használt karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 10 ezer/pár
-Bukógomba (LSL copy) távtartóval csavarral, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 12 ezer/pár
-LSL Bukógomba dobozzában keveset használt, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 18 ezer/pár
-Vízcső, üléshuzat, gyári rendszám tartó, kiegyenlítő tartály tartó fül, prizma egyben 5 ezer.
Eladó meg maradt pár alkatrészem:
-Gyertya CR10EK keveset futott 4 db 6 ezer
-Plexi 99-02 6 ezer
-Kormány csapágy 99-02 3 ezer
-Gyári fék és kuplung kar 99-02 6 ezer/pár
-Tengely gomba keveset használt karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 10 ezer/pár
-Bukógomba (LSL copy) távtartóval csavarral, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 12 ezer/pár
-LSL Bukógomba dobozzában keveset használt, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 18 ezer/pár
-Vízcső, üléshuzat, gyári rendszám tartó, kiegyenlítő tartály tartó fül, prizma egyben 5 ezer.
Sziasztok!
Féknyergeket keresek yamaha TDM 850hez.
Úgy tudom a régebbi R1 R6 jó hozzá.
Olyan kellene ami fekete-sárga színű.
menku66@freemail.hu cimre mert itt ritkán járok!
Köszönöm.
Eladó egy Arrow Full rendszer. 1999-től 2002-es Yamaha YZF R6-ra. Szép állapotban van, és ritka E szabványos rendszer. Nincs sérülve! Érezhető teljesítmény növekedés vehető észre vele a motoron, és gyönyörű hangja van. Tisztítás előtt készült a leömlőről kép, szép csillogós állapotban van az egész rendszer, ahogy a látsik a többi képen is. Esetleg gyári rendszert vagy más sport dobot be tudok számolni.
sportdob@gmail.com
Csörizz meg..
http://www.kepesmotor.hu/motor...

mondjuk itt veszel kormányt ...befogóval +hosszabb fékcsöveket+hosszabb kuplungbowdent+a kezelőszervekhez megtoldod az összes elektromos kábelt és kész is ...
esetleg még ki kell vágni a fejidomból is ha beleérne ...
nagyjából ennyi ...
Nekem ilyen, kérdésed van írj nyugodtan.
Sziasztok! Van eladó valakinek 2 db csavar yamaha r6 2003 első teleszkóp aljába. Az első kerék tengelyének a két biztosító csavarja. Légyszíves irjon akinek van eladó. Köszönöm!
s mennyibe kerül egy ilyen ?
esetleg cserélhetünk is ...
van pár megmaradt alkatrészem ...
De van.
Mèg egy kèrdès van itt esetleg aki gödi vagy dunakeszi?
Szia ...
Nincs véletlen hátsó rugóstagod R6-hoz ? azok a háromszög szarok is kellenének , amik az alján vannak ...
Valami ilyesmit szeretnék!
Szevasztok!Segítséget szeretnék kérni tőletek az R6-os motorom kormány kiemeléséhez?A jelenlegi gyári csutka kormány szeretném lecserélni,honnan mit és milyen méretben vegyek.Előre is köszönöm!
Én speciel a Valvoline Synpower 10W40et töltöm beléje....váltó megfelelő.eddig zsir...a Motul 7100 is zsir,a Castrolt elfelejteni
Sziasztok egy kérdés
Most jutottam hozzá egy r6 hoz 2005 ös évjárat
Ki milyen olajat használ az r6 nál?
Vazze! Ezt neked így tudnod kellene, neked is volt ilyen Jawád!
A héten még megyek a városba, ajánlottak egy helyet ahol lenni kéne... Viszont ha ott is csodálkozva néznek, akkor szólok neked!
remélem is , hogy nem Te....

Meg nagy pofid is van, nem olajszopattyúd!

Persze ezt más mondta, nem én!
legalább egy gyufásdobozt rakj mellé, hogy tudjam a pontos méretét!