Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó meg maradt pár R6 alkatrészem de akár másra is jók:
-Gyertya CR10EK keveset futott 4 db 6 ezer
-Plexi 99-02 6 ezer
-Kormány csapágy 99-02 3 ezer
-Gyári fék és kuplung kar 99-02 6 ezer/pár
-Tengely gomba keveset használt karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 10 ezer/pár
-Bukógomba (LSL copy) távtartóval csavarral, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 12 ezer/pár
-LSL Bukógomba dobozzában keveset használt, karcmentes 99-02 (de más típusra is felszerelhető) 18 ezer/pár
-Vízcső, üléshuzat, gyári rendszám tartó, kiegyenlítő tartály tartó fül, prizma egyben 5 ezer.
fekete színű hasidom pár eladó 99-02.-es R6-hoz ...1 10esért ...
06-20-9-707-707 itta tel. szám
MF motors budapest 11.ker 06204262269
szia keresd őt facebookon.: Dodó Tokyoracing sajnos tel. számot nem találom
70/6321-829
Igen, ebben igazad van sajnos azóta megtudtam hogy a hiba tényleg abból fakad... Éljenek azok a parasztok akik a motoros társukat átbaszva adják tovább a gépüket...
Tud valaki ajánlani Budapest környékén megbízható, tapasztalatból jól dolgozó szerelőt, aki vállal blokk cserét, és azért nem egy szakszerviz arányán dolgozik?
Előre is köszönök mindenféle tanácsot
Azé van mer kuka a blokkod...
Sziasztok! Eladó egy szép hangú, jó állapotú slip on Arrow sportkipufogó kisebb hibával, R6-hoz való összekötő csövel!
Az ár alkuképes!( 35.000 Ft)
Köszönöm bubuking! Beszerzek egy párat!
Pár bejegyzéssel lentebb mint ha "Bubuking" is ilyesmi problémával küzdene...! Próbálj meg vele beszélni...!
Sziasztok.
Nekem egy olyan problémám lenne,hogy ha állok lámpánál,vagy csak dugóban elalldogalok egy kicsit mert túl szűk a hézag h átférjek stb... Olyankor elég sűrűn lefullad a motorom mert annyira tulmelegszik. Ha elindulok vele és csak kettesig de már felváltok és van egy kis sebességem rögtön oké,de gondolom ez nem normális. A másik,higy állandóan belefullad a kartellgazba,valamiért köpi fel az olajat a szűrőbe,és annyira megszívja magát a szűrő szivacsa h csöpög belőle az olaj igy ügye nem kap levegőt és fullad. Találkozott már vki hasonlóval?
Hát nemnagyon tudom megmutatni, mert teljesen átlátszó.
http://www.x-bike.hu/Ujdonsago... boltban vettem, két fajta van, van egy előre kivágott forma 6000,-ért meg egy nagy téglalap 8000,-ért amiből te vágod ki a formát. én az utóbbit választottam :)
Bubuking lenne egy kérdésem! Ha jól látom van a tankodon valamilyen átlátszó matrica. Valami ilyesmire vadászok én is. Tudnál ebben segíteni? Esetleg küldenél ide képet a tankról hogy néz ki rajt a matrica? Köszi!
Hali barátaim ! Van egy Leovinci dob a vasamon (így vettem még annó)...! Arra gondoltam max. 20cm-t levágatnék belőle mert nem tetszik a hossza miatt...! Nagy faxságot csinálok vele vagy sokkal jobb hangja lesz !? Amúgy 99-es évjáratú a gép,ha elvágatom a kipufogót kell valamit állítani a karbin vagy nem veszi észre a gép a 15-20cm-rel rövidebb kipufogót...? Szerintetek?
Hmmm,kíváncsi leszek ők mit mondanak...
Hát jónak nem mondható, mert azért ez mégsem noormális, hogy sok..., de így legalább tudom használni
Meg most azt játssza, hogy nincs töltés, úgyhogy kénytelen voltam bevinni a szakszervizbe ennek két napja, és nem hívnak... kezdek aggódni

http://youtu.be/F78ALRZ_h7w
Akkor gondolom már jó...!? Nekem is csinálgatja melegen,de -állítólag - nekem szelephézagoló lapkát kellene cserélnem mivel melegen nincs kellő szelephézagom...! Arra gondoltam esetleg neked is ez lehet(ett) a baja...!
Nem, csak ha bemelegedett. És akkor is csak akkor, ha mondjuk piros lámpánál álltam, és utána indultam. Másodikba már sose fulladt, gondolom, hogy a menetszél, már kiszellőztette a szűrőházat.
Hali! Mikor fúlt a motor? Hidegen is baszakszott?
Hali barátaim ! Van egy Leovince dob a vasamon (így vettem még annó)...! Arra gondoltam max. 20cm-t levágatnék belőle mert nem tetszik a hossza miatt...! Nagy faxságot csinálok vele vagy sokkal jobb hangja lesz !? Amúgy 99-es évjáratú a gép,ha elvágatom a kipufogót kell valamit állítani a karbin vagy nem veszi észre a gép a 15-20cm-rel rövidebb kipufogót...? Szerintetek?
Sziasztok!
R6-01' Valakinek akadt már baja a túl sok kartergázzal? Ki kellett vezetnem szűrővel, hogy egyáltalán tudjam használni a gépet, mert a szűrőházban állandóan lefulladásos halált produkált
Van rá dobom is meg összekötő csövem is. Ha érdekel keress fel.
Üdv!
99-es évjárat.
Helló!
Milyen évjáratra keresel? van jó pár dobom rá.
sportdob@gmail.com