Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasza...! Köszi,akkor gyári lesz belőle :/ !
480ft-os a szar!
Melyik a xar? A gyári vagy az ócssó lapka?
Gyári lapka darabja 3400 ft. 3 hete cseréltük,480 ft-os lapkára, azt mondta a sógorom kalap szart ér(motorszerelő).
sztem 20-25 e Ft körüli munkadíj plussz ezer forint darabja a lapkáknak...
Üdv barátaim !
99es R6 szelephézagoló lapka cserére mennyi amit elkérhetnek (lapkákkal együtt)?
Az 1ik szerelő keveset mond a másik sokat... :/ !
Nem akarok madár lenni :) !
Nem tudom h hanyas kéne.Nem ajánlotta senki,csak gondoltam az is jó lesz,meg csak stage1-est találtam :)A leírásban,szerelési útmutatóban szerepel hogy kipuf rendszer+ sport légszűrőhöz.
Szóval akkor a komplett sport kipuff rendszer + k&n levegőszűrő kombóhoz is a stage 1. kell ? Azt hittem , ehez a 3.- as kell. Valahol olvastam , hogy csak sportkipuffhoz ajánlják az egyest ... Neked ezt ajánlották ? Vagy úgy gondoltad ez is jó lesz nekem mondjuk pályamotorhoz kellene , szóval a fogyasztás nem olyan fontos tényező..
Az 1-est!
Melyik kit -et raktad bele ? 1-2-3 ?
Érezhető némi különbség,erősebb lett,de viszont többet is fogyaszt(pontosan nemtudom mennyivel,mert nem működik a műszerfalam:(
Ebay-ről rendeltem,kb 25-30ezer volt,de AGOék is árulnak,igaz pár ezerrel drágábban!
Am BOCSI de rosszul mondtam a méreteket:-142/138 USA modell
-140/134 EU modell!
Köszi a választ. Érezhető a külömbség ? Honnan szerezted be ha nem titok ?
Én nemrég szedtem szét a karbit,mert DynoJet karbi kittet raktam bele,nekem is 148-as és 152-es fúvókák voltak benne!Amit vettem bele abban 136 és 138-as van.Mivel komplett kipuf rendszer+sportlégszűrő van a motoron,motorban a 138 as kell bele+a levegő szűkítőt,de a leírásba úgy is benne van h melyiket kell belerakni és mennyire kell beállítani a levegő csavart.
Ellenállás mérés a csatlakozásoknál, a vezetékeken, ha tényleg jó a generátor és a fesz. szab. is.
Sziasztok ismét. Elküldtem beméretni, és terheléses vizsgálatot is csináltak a tekercsen, és jó. Sajnos. Azért írom így, mert feszültségszabályozót már cseréltem, és nem változott semmi... Valakinek valami ötlet esetleg? (Minden elvetemült jöhet, mert a reálisabb hibák már kilőve) Köszi!
Gyári lánckerék méretek is érdekelnének.... Vagy ha esetleg meg van a leírárása valakinek..
Sziasztok ! Tudja valaki a 99- es r6 karburátorának a gyári fuvókaméreteit ? Nézegetem ezeket a tuning fuvóka szetteket de nem vagyik biztos benne hogy az enyémben gyári van. Amúgy Akra rendszer van rajta + direkt szűrő
Főfuvóka ezen középső 2 : 148
Két szélső : 152
Köszi
Keresek komplett jobb hátsó lábtartót 2003 r6!
Köszi szépen!
35 x 42 x 20 méretű tűgörgős csapágy
Sziasztok!
Keresek 93317-43580 típuskódú hátsó kerékcsapágyat, mert az eredeti kiszedés során sérült sajna. Valaki tudja honnan tudnám beszerezni itthon v. az EU-ból? Ha valaki tudná a pontos méreteit az is sokat segítene, mert akkor besétálok egy SKF-be... Köszi!
Miért is vérzik több sebből?!Ha megkérdezhetem?!
2000-es R6...
2004-es blokk+karbi... blabla
Sose fog működni. Több sebből vérzik ugy érzem.
Köszi szépen!