Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az biztos, de az elv, és a szeretet a kedvenc típus iránt. Költhették volna a pénzüket másra is. Én is ahányat csak tudok megmentek a pusztulástól. Van egy belpiacos 350lc vázam is, és ma vettem észre hogy gyárilag nincs rajta kormányzár. A Japánok ezek szerint nem lopnak.
én is tudom de akkor zavar volt a pénzben
Az jó vétel lett volna.
a 29l nek teljesen azonos az állórésze, a jelado külön szerelhetö
1x elbakteroltam svédbe lett volna 2db 1000eu ért
34 karbi nem kell
Az teljesen rendben van
a sogoroknál is 6-7 ezer euró 1 500 yamaha
gondolod van erre anyi pénzed
Mi vicces ezen?
már találtam de drága lessz meg nem is biztos hogy adják
ha ha
pénz mint a tenger
RD 250-350 LC lengővillát keresek továbbra is...
Hol lehet ilyet venni én is akarok :-) :-) :-)
.....de...bontóba el sem vitt a gyerek? Tessék...felnevelted, pátyolgattad a gyereket erre a hálátlan else viszi az apját szent grált keresgélni
Szia Gabi! Én nem akarok nagyon eladni semmit, de mindenből tudok kölcsön adni egyet, hogy ki tudd szűrni a hibát.
ilyeneket láttam Angliában autók, motorok

http://www.sportmotor.hu/motor...
Rendesen megijedtem, kimentem azonnal megnézni, de ezen még nincs...kemény lett volna... azért köszi
:D
Tudom persze hogy ez nem olyan motor, de ami hozzám került motorbiciglin minden elektronyikát kicsréltek és nem vót szikra....kicseréltem az oldaltámasz kapcsolóját és lőn szikrá..
ez a fémházas
Köszönöm a segítséget, így már bezárult a kör a gyújtásdobozra mert minden mást le tudtam csekkolni... tovább gördítve az eseményeket a következő kérdésem az, hogy kinek van eladó ilyen cdi-je :D
ez nem poweres, és egy tekercses, piros-barna szállal gyakorlatilag sima cdi gyújtás 5ohm-os gyújtótekercs ellenállással
Megnéztem a googliban ,ez a nem poweres.Akkor ez nem talált.
De lehet,hogy másnak használható info.