Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pééééteeerbááá!! Azon az ülésen mi az a púp? Csak nem valami prosztata anális masszázs tuning? :) Amit nekem szán ne legyen már olyan rajta :) Élvezni akarom a motorozást de nem úgy! :) :) még a végén felizgulok oszt bemegyek Ölbeinek belső íven kapásból megint :)
Én kérem szépen.
Régi vágyam egy ilyen motor.Az is marad,sajnos :( Túl sok már a motor.Papíros, 470 euró.Lenne rajta sok meló,de megéri.
Mentalevél :)
Gratula nektek végre valami történik itt is!! Na meg nálunk is a Füves segítségével, de azért lassú az apja Fasza!!!!!
a facén mikor beraktad azt a két hajtókart oda akartam irni hogy meg kéne tanulni motorozni nepperkedés helyett de aztán ugy voltam vele nem gizdáskodok erre itt a hátbatámadás ugyhogy LASSAN bekaphatod
Az
jóárasított?
Én szeretnék lenni az első ebay-os árú vevőd. Nem rég láttam ebay-on egy pár üres ypvs henget 75000-ért.( ez volt a leg olcsóbb ) Én is szeretnék olyat.
Csak megjegyzem,hogy Almási tök lassú,csak szinleli és így elhiteti velünk,hogy gyors...pedig nem is. Főgecó is lassú,Horváth Atti is lassú a Mosi is olyan lassú,hogy még rajthoz sem ér oda.....Dio meg...na hagyjuk....Öreg Szabó meg a Dimma totálisan lassú....Molnár Lacinak ha egyszer az életben meg lesz fúrva a hengere akkor is bűn lassú marad....én meg híztam 5 kilót de lefogyok és gyors leszek . éljen a P20
Beverődött power fészek javítására mi a bevett szokás?
ugyanitt ypvs 350 alkatrészek elsősorban blokk, (henger, hengerfej, power nélkül) e-bay-s árakon.
Szakik! Tudja valaki a gyári 31k első villához való kúpgörgős csapágyak méreteit?
Mito vázban.... kipufogót PRTKU késziti
Mito vázban..... kipufogót PETKU késziti.
Ypvs-re ülés-farokidom eladó. Szebb és könnyebb mint az eddig látottak! T:0630 2871436.
Ne búslakodj viszem a fröccsöd!!!!!!!!!!!!!!
Nekem van
Nagyon lassan,de halad a felújítás
Lehangoló
Békéscsabán izgalmas dolgok készülnek?
Sziasztok! R5-F deknije még mindig nincs senkinek eladó?
Hali!
Rd szakiktól szeretném megkérdezni, hogy gyártott-e a yamaha 80cm3 poweres yamaha rd-t ?
köszönöm de úgy gondoltam valakinek van a versenyzök közt is bár tudtam hogy nekem nem szeretnek segíteni .