Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én meg Péterbának adtam 3db-ot szponzoráció keretében ingyé Ezért minimum nagyobb felíratokon legyek megjelenítve a motorjaikon, pld: Füvike a king
Már azt hittem rossz oldalon vagyok itt mindenki hirdet csiliárdokért . (kisebb fix pénzösszegért)
Yamaha RD 350 YPVS féktárcsa, 1 pár, 4,3-4,4 mm vastag várja új gazdáját kisebb készpénzösszegért ! (20000-Ft)
06 30 2493694
cagiva mito 350 ypvs eladó
gyári rd 350 blokk 2 túlméretés tkrj dugókkal és hajtókarokkal
koyo csapágy prox szimering gyári yamaha labirint
petku racing rendszerrel
ára fix 440
230km ment az ösze rakás ota
festés kell még( petku rendszer kb áprilisban lessz meg ) képeken nem az van
http://www.sportmotor.hu/album...
Nincs rá szükségem,csak gondoltam hátha vki.nem meri tőled megkérdezni
A letolás csak vicc volt. Keress meg privátban és elmondom hol vettem .
Csak akkor mondom meg,ha legközelebb nem akarsz letolni a pályáról ! Egyébként Piaggio !
melyiké jó bele?
Ha esetleg valaki keres RD 250-be kormányzárat akkor meg tudom mondani,hogy milyen motoré jó bele.Én most vettem az enyémbe.A régit ki kell fúrni és akkor kivehető !
Be indult a fórum.
Szerintem nem fog téged beköpni ,hacsak nem hazudós a csaj!
Könnyű neked a malacok nem árulkodnak de bezzeg ezek.........
mit akarsz te a c1-el,rz és ypvs nepermenő
C1 vezérem, c1
Szia Laci ! A vidéki élet sem könnyű! Ott is megy a szopatás !
Szerencsére nekem is van 1-2 ebből a modellből, sajnos azok sem néznek ki jobban, mert most ypvs projekt van, de ami késik nem múlik. Ez a kedvencem.
Mesterem és tanítóm ez a genyóskodás valami stratégia vagy valami titkos praktika? Taníts meg rá légyszi légyszi.
Na de Sanyi az a púp azért van hogy mikor a 350-es re rákapod a gázt, Beszarsz! Na ez meg visszatolja!
Igen,jól láttad.Már tegnap este levették a hirdetést.Nem csoda.Annyit nagyon megért,szerintem.
Már nincs is ha jól láttam
A tagnak van vagy harminc motorja.Időnként szélnek ereszt egyet-kettőt.Most az RD az egyik.Nemrég RD-500-ast árult.Még aznap este eladta.Pedig nem is volt komplett,az idomok hiányoztak,meg pár apróság.Ez sem fog sokáig a netten lenni.
XD