Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szuper!akkor várom mint gyerek a mikulást
elküldtem tegnap
megvárta,előtte szedtem szét.
Sanyi ! Én már megtanultam,hogy nem szabad motorfelújítást vállalni ! Ha mégis vállaltam akkor csak úgy,hogy a tulaj megvárja míg szétszedem.Amit eddig vállaltam,mind össze volt gányolva,aminek a nyomait nem lehet teljesen eltüntetni ! Ha én utánam netán más bontja meg akkor az van,hogy én gányoltam össze.Szerintem a Te esetedben sem mondtak igazat,tehát átba..tak ! A képen az utóbbi vállalásom képei ahol a főtengelyek szarrá voltak verve !
Hogy alapon milyen jó egy RD? Miután végeztem a Yamaha killer barátom ypvs generáljával, vett még egy LC-t magának, amit elhozott, generálozzam meg mert valami zörög benne...mondta, hogy karburálta meg minde, hogy jobban Menjen. Motoroztak vele meg minden. Egy reggel bemelegítésnél viszont kopogó hang jött belőle de működik....nálam már nem indult be...viszont toláskor többször megakadt a hátsó kerék....szétszedtem....és ez a motor így is működött csak kopogott. Hogy kié a motor azt nem mondom el, nem is lényeges. Csak úgy megosztom veletek mert én ilyet még nem láttam
mi a helyzet?csepelt elzárta a hó már a postagalambok se járnak?
Sanyi ha csöpög a csapod bőrözd meg!
Rendben, vettem az sms-t.
Hi. Keresek 4lo vagy 4 li föcit. Vagy Egy db. Középső sonkát jo csappal
elég lett volna ha annyit írsz,hogy a power vezérlő köszi
Az ami az ülés alatt van a biztosíték tábla mellett a sárvédőn.
igen azt csinálja,de nem mindig :P a CDI vagy a power szervó vezérlő elektronika?
kontatáltam,hogy jóút mondtál. vezérlő
Na ez most mi? Nem értek arabul.
Szia. A vezérlő elektronikád a gatya. Nekem is csinálta az előző 31k, kicseréltem aztán ok lett. A szervó motor ha rossz akkor megáll. Gondolom marha gyorsan pozícionál alapjáraton. Olyan mintha nyikorogna.
Hello! 350 ypvs-nél pontosan mire szolgál az "index jel törlő" kis fekete doboz? ki lehet építeni a rendszerből? a másik,hogy olyan produkál a motorom néha,hogy beindítom és alapjáraton hallom,hogy ki-be nyílik a power szelep. valakinek már volt ilyen problémája? minek a hibájára utal ez?
de csak szigoruan hátulról.............
Ez valami régi kép,vagy már a jövő évi 24 órás CB baszó készülget?javascript:smile(document.frmmsg.body,`10`);document.frmmsg.body.focus()
Hívtalak ma, de ki voltál kapcsolva. Talán tudok segíteni.
És lengővillája van?
megpróbálhatjuk,bár a 28-as dell is sok volt neki,igaz nem tudtam teljesen 4t belét összerakni felhivlak valamelyik nap köszi