Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldog névnapot Öreg dió barátom.
A füst alapján csak egy henger megy.?! hiába tetted fel a másik csövet.?!
letépte a szél
Holnap én is indítok
Addig addig homokoltad míg csak egy kipu maradt.
Ehun ni. Holnap indítom.Itt láthatod a féket is. Homokoltam.
Üdv! ez a feszültségszabályzó egyenírányító rd 200,xs400, rd400 ugyan ez rd 200 lehet ,hogy van nekem akkor jelentkezem!
Gyuri ! Szerintem te elértetted.Nem a fesszabályzó hanem az egyenirányító kell. A biszti doboz mögött a fesszabályzó alatt van.Oda tettem be az ETZ egyenirányítót is.
megszakitos vagy elektronikus bár ha 5 szál jön ki belöle akkor csak lendkerekes lehet
Ha az RD-re gondoltál majd lefényképezem és este felteszem !
Szia Gyuri ! Melyik gyujtásról ?
tegyél fel a gyujtásrol képet
Azért köszi ! Lehet,hogy valamelyik újabb motoré jó lenne hozzá csak rá kellene jönni,hogy melyiké. Kormányzárat is találtam hozzá más típusét ami teljesen azonos.
Sajnos akkor nem tudok segíteni, mert levegőshöz nekem csak mechanikus van, a következő meg a vizeseké.
Szia ! Így néz ki és 5 vezeték jön ki belőle ! Üdv.Lacib
Üdv Lacibá! Nekem van itt egy, majd holnap befotózom. Üdv.
Urak! Nincs valakinek eladó Yamaha RD 250-hez egyenirányítója ? Megoldottam ugyan egy ETZ egyenirányítóval de ha volna gyári elfogadható áron akkor megvenném.
Végre helyén van a blokk,meg a hátsó kerék is.Majd csak kész lesz
Heló!
Valakinek akad otthon egy yamaha r1-z-je akkor szóljon.
Istenem!!!! Ílyen szépet még rólam nem is mondtak!!! Mindenki csak szid meg utál, mert feltartom őket meg minden Amúgy, hogy ne csak bizniszelésses dolgok kerüljenek ide kihasználva a vacak időt megütöm a szezon előtti kötelező szervízt. Amúgy láttátok? Valami nyúger csávó hírdet itten motort.... http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_rd-9911526
100ft az sok van de Füvike csak 1 van!!!!!!! Boldog Nőnapot Fiuk!!!!!!!!!!
Csepptankos levegős Rd 350 tank, és oldalidomok eladók gyári fényezéssel, matricával .Ha valakit érdekel rakok fel képeket. 35.000ft az ára.