Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem egykerekezek, csak a kamerámat majdnem letépte a szél...szeri, hogy észrevettem..
http://youtu.be/VPUtAuleFMM
Ment a motorommal a Hegyesi Sanyika. Hát ühüm....nem gyenge a gyerek! Csak pislogtunk stopper óra látványán! Remélem nem tervez classikba jönni manapság
nem fuvoka baja van
Lacibátyó. Vissza kéne tenni azokat a fújvókákat amikkel én mentem. Ha nem emlékszel a méretre akkor megnézem a feljegyzéseim hát ha nem dobtam még ki
Egyszerü nem birtuk nézni a nagymértékü bénázást inkább elhuztunk
Te Dio! Tee! Azért nem kellett volna még búcsú puszi meg ölelés nélkül olyan gyorsan elmenekülni csak azért mert Molnár Lacival a gyorsak és veszélyesek megérkeztek a pályára
Itt rajtam kívül mindenki :) úgy fekszik le este az asszonya mellé,hogy eggyik kezében flex a másikban reszelő :) ennyit arról,hogy feldarabolni :)
Figyuzzál
Szia, egyben szeretném eladni, nem szeretném ,,feldarabolni,,. A célom az lenne hogy egy hasonló jó gazdát találjon mint amilyen volt, és a jövőben még sok jó kilométert adjon a leendő gazdájának. Ezért tettem először a fórumra fel, itt nagyobb eséllyel talál igazi gazdára.
Szia!
A burkolat külön eladó?
A motort 50-es adás vételivel adom, plusz van egy 49cm-es felirat a hengeren.
Telefonszámom: 06305678687
Sziasztok, örököltem egy Yamaha rd 125-ös motorkerékpárt és eladnám. A motorról műszakilag nem sok mindent tudok csak annyit, hogy a gazdája sokszor bütykölte és legalább annyiszor motorozott vele :). Ha be indítom akkor kb 5-10 perc után leáll és csak a nap végén vagy más nap indul újra be. Mivel nem értek hozzá és nem motorozom ezért válnék meg tőle. Kikiáltási ára 129000 Ft. Köszönöm: Homoki Zoltán
Ypvs gyár
Sziasztok!
Nincs valakinek véletlenül eladó RD 80 LC 2-eshez való 23 "fogas" 5 lamellás kuplungagya?
Szia Gyuri ! Már a motor is a vázban ! A huszasom még darabokban,a szőlőm még nagy gazban ! Be kell látnunk,hogy telik az idő és nem fiatalodunk !
Hali! Keresek RD250 LC motoromhoz középsztendert,akkumlátor felöli boritást, és rendszámtartót. tel,06 30 9431313 Köszi!
Akkor jó bütykölést !
Nem az enyém a moci Lacibá. Csak csinálom
Na végre igazi jó színű motorod lesz !