Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló rggamma! Engem érdekelne a moci küldenél telefonszámot. Az enyém +36 30 9431313 előre is köszi.
Köszönöm szépen , meg fogom kérni a barátom Odin beszélni vele . Várom a válaszod. Üdvözlet
Hello,Chris ! Majd estére írok 8 óra körül.Adok egy telefonszámot,beszélhetsz az eladóval.Üdv.
Hello újra Uraim !

A nevem Chirs . Keresem mindenféle Yamaha RD helyreállítás . Saját faviourite az RD 350 LC és RD 400 , de én úgy semmit.

Van egy jármű halad , péntek , kérem tudassa velem, ha valami nem áll rendelkezésre.

Üdvözlet ,

Chris
Ki ez a yamaha RD89 és mit akar?
http://www.jofogas.hu/nograd/Yamaha_RD_250_350_YPVS_48122753.htm?first=1
Helló Uraim!

Keresem a Yamaha RD 125, 250, 350, 400, 500 YPVS és LC . Feltétel nem fontos. Ezek helyreáll . Kérem, küldjenek nekem egy üzenetet , ha van valami .

Tudok szervezni gyors fizetési és gyűjteménye.

Üdvözlet ,

Kontact 07852709671 (whatsapp/viber)
E-mail a fórum
Guzzi Nuova Falcone-t nem árulnak? A sereg állítólag kiselejtezett egy csomót.
Valaki írt levelet,de nincs szöveg.Jó volna ha megismételné az e-mailt,de szöveggel :) Nekem ebből semmi hasznom nincs,nem ismerem az eladót sem,csak segíteni akarok.Lehet valaki megvenné alkatrésznek.
Esetleg ha valakit érdekel.Zentai magyar ember árulja.380 eurót kér érte.Tel.számot adhatok.
köszönöm mindenkinek
A Gyuriknak névnapjuk alkalmából erőt.egészséget és hosszú boldog életet kívánok ! Lacibá
na alakul ez legutóbb mikor mondtad max 1 verseny.............. még egy két hét és megvan a szezon
Dimma és Serfy és minden más Györgynek boldog névnapot!
A Füves laborból jelentjük :) : Sok esti és hétvégi maszatolás :) után a tervezett három versenyre szinte össze is állt minden. GÓ
A mai nap leszorultunk Brezovára mindhárom motorunk penge lett a végére, még úgy is hogy Matyink odaverte az egyiket.
Máriapöcsön találkozunk!!!!!!!!!
A Szabó Kuksi flottából egy kis ízelítő, de lesz még meglepi.
Ez már megy. Most jön még csak a java. Még pár dologot kell legyártani :) és a centírozás stb. Is ok lessz. Utánna következő 5 éves tervben :) :) a fúrás is saját kézbe kerül. Mert Magyarország jobban teljesít :)
Hali tud valaki segíteni hogyan kell bekötni a gyári ypvs fordulat mérőt?
Idő járás jelentésnek nem rossz szépek a felhők.
Küld a számlaszámot. mani no problémo.
Mondta Laci, hogy 2,5 préssával rakták össze. Így már érthető miért nem ment
El is felejtettem megemlíteni,hogy a első futóművet SzőrDrProfesszorkúrvalassúAlmási csinálta bele tavaly. Ez volt a piár :) Fizess Ottó :)
Mivel az új race blokk a fehér yamahámban van, ennek a motornak a tavalyi cuccaival meg a Lovasi megy, így ez egy gyári 36 éves standard gyári hengeres-dugós blokkos motor, kiput csináltam rá meg karbit csak. Ez a tarcsi blokk ha valami van gagyi áttétellel. Ha elkészül az új blokk,na azzal menned kell még,ott lessz kraft rendesen ha gázt adol neki e.
Köszönöm a lehetőséget! Tényleg nagyon élveztem a mókát és nagy nehézségek árán szántam rá magam, hogy lejöjjek a pályáról, olyan kezes az a gép.