Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hány kört mehetett,h így felgumizta a pályát:)?
.....biztos két motort is vitt.
....úgy érzem egy gyári pilótával van dolgunk.Lajos elfogadta a Morini ajánlatát.
égni fogunk vazzze!
Lajos,Lajos! Bocsi elírtam... (Cavingtonos sandwichemet nem ettem még meg mikor írtam...)
Holnap megyek!
hiába használt Petrónak álnevet mi felismertük egyébként ha jól megnézitek így néz ki egy sportembör frissen nyírt haj meg minden órjási benzintank stb. nem adják a kupát csak úgy, ahoz szép megjelenés is kell ha meg ad körönként 2 másodpercet akkor azért lehet szívni a vérét mert sokat edzet így könnyű, ha meg nem ad akkor meg azért mert..... jól nem jöhet már ebbő ki
Én úgy halottam hogy oda is költözött, sőt a páleszt is ott főzi a pálya mellett! De mi is ott leszünk igaz Laci? remélem te is jössz!
kimaradtunk az edzőtáborból:)
nem baj. nézzük a jó oldalát. mire mi leérünk, a Lajos elfárad:)
őőőő...Farkas Lajos.Nem? Már lent tréningezik?
A Béla nagyon penge! + a motra is! (BRC)
+ szétfotózlak titeket...
Szombaton megfigyuszolom az Urakat!
Kérdőjel van a mondat végén...
Elárulnád,hogy ezt miből következtetted ki?
egyértelmü hogy két futam
Kedves Molnárnőgyógyászlászlónak boldog szülit! Ajándékba küldi a kislányom a rózsaszín sámliát, hogy amikor motorra szeretnél ülni, arra felállva sikerülni is fog persze nem pont a korod miatt, csak hát a reumás ízület stb. :) :)
Aszittem már ki húzom a kriptáig anélkül hogy leírnám ezt: Sááányííí -nak igaza van
Mégis megtettem, lőjetek agyon!
Inkább vátsad ki azt a kurva liszenszet és miközben férfiasan beakasztom a sárvédőmet a buládba alaposan megküzdhetöl velem :) vasárnap
kúrvára nem akartam vasárnapi ob.kon menni sokminden miatt. Hegyiken, 2 órásokon se megyek idén. Gondoltam csak pár kupa futam szombaton, az elég lesz. Vasárnap készülődés a mellóra, lazulás stb. Erre valami faszok miatt,mert fárasztó nekik,meg drága a motor meg elfáradnak oszt sok a baleset mert meccselni kell,meg a 4 futam 2 napra az sok stb. Ezért elmarad egy futam a megmaradtra meg várhatsz estig.. Ha köridőket akarom kergetni akkor nézem nyílt napon a köridőmérőmet,oszt bolyongok 5000 -é ahány kört akarok a pályán. De természetesen tudomásul veszem, hogy minden évben valami újdonság éri az embert. Többség dönt,....vagy nem. Akkor megyek Ob-n oszt ott boldogítom a népet. odabaszfaktorosan
menjünk.meglátjuk mi lesz...motorozzunk.eddig mindig jó volt.
meg akarok veled küzdeni füvi,mint férfi a.....nnnnna férfival
Akkor neked jó ezek szerint az egy futam?
egy szabad edzés, 2 időmérő??????? és egy futam van írva.minek 2 időmérő???
szerintem most is ugyan annyi idő jut motorozásra mint eddig,csak az 1 időmérő helyett lesz 2 és a 2 futam helyett lesz 1 futam.Ha jól értettem.
Karcsi írta,hogy : A díjkiosztón is volt erről szó. Sokan nyafogtak, hogy sok a négy futam két nap alatt. Valakinek innen sok volt a 2 futam / nap?Mert jelen állás szerint szombatonként 1 futam lenne,összesen 60 perc. Beszéljük már meg,mert Karcsi kész módosítani ha van igény a napi 2 futamra.
Üdv urak! 31k mechanikus forimérőt és hűtőmaszkot keresek. Ha volna valakinek, köszi előre is.
+381631552582 I wish you luck .
Hát itt 500 as rakétát nem fogsz találni sajnos.
De itt egy régi hírdetés,hátha megvan még mert 3 mill. árulták.