Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönjük a meghívást! Amennyiben baranyából is mentek akkor lehet hogy én is társulnék! :)
sziasztok van egy 125 tzr bontot alkatrész 4 dl 93 as
ha lehet telon 0630 831 34 37
Szia ! A két kerék érdekelne . Mennyibe adnád ?
Sziasztok!
Minden megtalálható nálam, persze TDR alkatrészekről van szó.
Itt a részletes leírás.
köszönöm:)
Jolhangzik.Postai út megoldható?
Június 29-30 Kecskeméten robeszos nap és motoros találkozó keretei között tartunk egy kisebb DT találkozót ahova tdr-eseket szívesen várunk, elvégre nagyon hasonló a két motor!
Az teljessen normális! :D ugyebár az a visszajelzője a keverékolajszintnek ,és így tudjuk hogy nem égett-e ki az izzó ,nehogy emiatt nekapjunk még idejében viszajelzést!
azthiszem még 1vagy 2 túlméret van még benne biztossan fúrható ,megnézettem! wössner dugó rendehetlő még bele ebben a méretben! 10eFt-ért oda adom! pécsen van!
Furható a henger?Menyi az ára,és hol van helyileg?
esetleg tipp, hogy melyik bontósnál érdemes keresgélni, vagy hol lehetne találni nagy eséllyel?
Az olajlámpám mindig világít üresben. Az mitől lehet?
ha minden igaz, akkor ugyan olyan a DT-nek meg a TDR-nek, hátha másnak is kelleni fog 1szer
Hali!
Nincs valakinek véletleül egy eladó hátsó féknyereg tartó konzolja?
Esetleg az is segítség lenne, ha valaki tudná, hogy a DT-nek meg a TDR-nek ugyan olyan-e...
Köszönöm előre is!
üres hengerem van! dugó meg poweszelep kell bele!
Üdvözletem kartársak.Szükségem lenne egy használható hengerre dugoval együtty!Történt egykis baleset a tdr-el.Letört a dugó teteje.Azsem baj ha a póver nincs benne.Aki tud szoljon fontos lenne.
már nálam van megy a péz is
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy a yamaha dt hajtokar jo-e a tdr-hez?
elado tdr 125/50 érdekel vkit? vesedonor@hotmail.com
ha érdekel, irj, megegyezünk
Na jóvan akkor:) már ideges voltam én is;)
meg kőszi a tetves postán van de nem kaptonk értesitőt
Srácok, ti menyire vagytok "összetartóak" dt találkozó van szervezésben és ara gondoltam hogy lehetne dt "konszensz" találkozó. Dt-Tdr és akár tzr tulajok összeülnénk 1-2 napra és beszélgetnénk a motorokról. Kecskemét van célnak kitűzve, június 16-17 vagy június 30-július1.
Szia, emailt megkaptad? sikerült megkeriteni a csomit a lendkerékkel?
nincs valakinek 3db drótküllője 17es TDR hátsó kerékhez? ép állapotú kéne, esztétika nem érdekel csak ne legyen görbe/csorbult
SÜRGŐS
92-es csővázasba milyen izzó kell előre? Azért mert LED-es izzóra cserélném. SÜRGŐS!