Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi tévedtem! Ez már az utolsó kiadású 4FU-s henger és két csavar fogja a fedelet
Igen egycsavaros rögzítésű ?pár perc mulva töltök fel képet arról az oldalról is!
Szia! A henger másik oldaláról nem tudnál feltenni képet?
A power jobboldali fedele érdekelne, hogyha egycsavaros rögzítésű!
Helló!
Eladó yamaha dt bontásából megmaradt alkatrészeim! Önindító 5000ft Cdi 5000 Ft Mikuni 28-askarbi 8000 ft Henger power-el nicasil hibásan 5000 ft Hengerfej (2rj) 2000ft Komplett hibátlangyújtás 10000 ft Hívj vagy írj megeggyezünk! tel: 06209564824 nagy1122@freemail.hu
Köszi szépen:)
Szia!
Kiskunfélegyházán,ahol lakom van egy motoros bolt,ami alvázszám/blokkszám alapján tud rendelni,gyári alkatrészeket.Egy-két dolgot meg a német e-bay-ről!
Hello, hol szerzel be a blokkfelujitáshoz alkatrészt? nekem 52 ezer van a tdr embe és eddig csak egy dugattyút kelett cserélnem ,szintén bontatlan a blokk,idén kezdett el csörögni zörögni ugyh nagygenerál következik csak nemtom honan tudnék hozzá minőségi csapágyakat,szimering iesmiket beszerezni?
Sajna nekem pont az oldalsóak kellenének:(
A rendőrök nem baszogatnak?
Ha tényleg bevezetik a rendszámot az 50ccm-re,akkor sok 125/50 ideje fog leáldozni!
Ez nem, de a honda a háttérben igen
Van pénz!
Amúgy papíros?
Ez is van
Vagy még a CDI-ben is lehet fojtás!
Nincs mit!
Neked TDR-ed van?Mintha a profilodon DT lenne.
Köszönöm
Sziasztok! 125-ös '92-es TDR-hez (3MBOO) SÜRGŐSEN keresek jobboldali (rezonátor mögötti) power fedelet O gyűrűvel és ha valakinek van, ne tartsa magában!
Amugy '98-as a masina,Ausztriabol lett behozva.
Mai kep a km allasrol!
Szia! Elvileg a kipuffban van,es a power szelep meg van forditva.Ha otthon leszek,akkor a gepkonyvben meglesem!En nekem telen kell a blokkot felujitanom.16000feletti km allas,es bontatlan blokk utan mar itt az ido.Aztan meg jon a rendszam;)
A dobot nem belezem ki,benne hagyom a fojtast,ink veszek egy arrow dobot :D
Köszi az infót
hol található benne a fojtás?
kipu?
beömlő nyílás?
Sziasztok, ti milyen váltó olajat használtok a gépetekbe?
Cső
Nem tudom a műanyag idomokból neked mi kell.
De van fejidomom lámpával, km órával ha érdekel.
Sziasztok:) Tdr125 ös motoromhoz keresek alkatrészeket:
-kipufogó
-müanyag idomok
-gáz,kuplungbovden
Akinek bármi ezekből van eladó irjon.
elöre is köszi
Üdv mindenkinek!Van egy 56,50-es Priston dugattyú +igény esetén Top Racing tűgörgővel (ez is új) A dugó kb 5 percet volt motorban,méret hiba miatt eladó!
Sziasztok !
Szükségem lenne arra a tengelyre ami a blokk és a hátsó villaszár között helyezkedik el ! Ha valaki esetleg tudja ennek a szak nevét vagy van neki egy elfekvőbe írjon !